اردیبهشت 10, 1400 11:55 Asia/Tehran [Updated: آبان 18, 1400 22:18 Asia/Tehran]
  • مایک پنس: دولت بایدن در حال نابودن کردن پیشرفت‌های دولت ترامپ است

معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در اولین اظهارات خود پس از ترک کاخ سفید، دولت بایدن را به اتخاذ سیاستهای چپ افراطی و نابودن کردن دستاوردها و پیشرفت‌های دولت ترامپ متهم کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «مایک پنس» معاون دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در حساب توئیتری خود با انتقاد از بایدن نوشت: در 100 روز اول دولت بایدن-هریس، کاخ سفید موجی از سیاستهای لیبرالیستی به راه انداخته که در حال تهدید پیشرفتهای کشور در دولت قبلی است. 

مایک پنس با اشاره به سیاستهای دولت ترامپ نوشت: دولت ما 4 سال موفقیت، چهار سال نتیجه، چهار سال عمل به وعده‌های داده شده و وفادار ماندن به وعده‌ها بود. ما در 48 ماه حضور در کاخ سفید پایین‌ترین نرخ بیکاری، بالاترین درآمد خانوار، بیشترین تولید انرژی، بیشترین توافقهای حامی آمریکایی‌ها، بیشترین امنیت مرزی و قوی‌ترین ارتش در تاریخ آمریکا را داشتیم.

در حالیکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری 2020 و عدم حمایت مایک پنس از ادعاهای ترامپ در زمینه تقلب در انتخابات، روابط میان پنس و ترامپ تیره و تار شده بود معاون رئیس جمهور سابق آمریکا حضور در دولت ترامپ را بزرگترین افتخار زندگی خود خواند. // 114

کلیدواژه