آذر 29, 1399 12:20 Asia/Tehran [Updated: اسفند 15, 1399 21:22 Asia/Tehran]

نخست وزیر پاکستان بار دیگر با تکذیب هرگونه فشار بر این کشور برای تماس با رژیم صهیونیستی، مطالب مربوط به برقراری تماس میان اسلام‌آباد با تل‌آویو را جعلی دانست.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «عمران‌خان» جمعه شب در گفت وگویی با شبکه پاکستانی «سماء نیوز» درباره فشار احتمالی بر پاکستان از سوی برخی از حاکمان عربی به ویژه دولت سعودی برای پذیرفتن طرح سازش با رژیم اسرائیل گفت: هیچ فشاری بر پاکستان نیست و اسلام آباد تمام قد از ملت فلسطین حمایت می‌کند.

نخست وزیر پاکستان افزود: تا زمانی که مساله فلسطین حل نشود و مردم این کشور به حقوق خود نرسند هیچ بحثی مبنی بر روابط میان پاکستان و رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت.

عمران‌خان درباره برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر تماس با اسرائیل و یا سفر یکی از اعضای کابینه دولت پاکستان به تل‌آویو، آن را به طور کامل شایعه و اخبار جعلی دانست که این روزها توسط آژانس‌های جاسوسی دشمن از بیرون ساخته و پرداخته شده و همزمان به دست برخی از عناصر داخلی در پاکستان آن را برجسته می‌کنند.

وی ادامه داد: تمام مردم پاکستان در کنار فلسطینیان ایستاده‌اند و از دستیابی آنان به حقوقشان کاملا حمایت می‌کنند.

عمران‌خان اواسط آبان ماه گذشته در گفت وگویی با شبکه پاکستانی «جی‌ان‌ان» درباره رویکرد اسلام‌آباد در رابطه با برقراری روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی نیز بار دیگر بر مواضع قوی پاکستان علیه این توطئه و حمایت از آزادی سرزمین فلسطین تاکید کرد.

117

بیشتر بخوانید:

حمایت «عمران خان» از ملت فلسطین مقابل اشغالگری رژیم صهیونیستی

کلیدواژه