اردیبهشت 24, 1401 05:21 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 24, 1401 05:24 Asia/Tehran]
  • محکومیت حمله به مراسم خاکسپاری خبرنگار الجزیره از سوی گزارشگران بدون مرز

سازمان گزارشگران بدون مرز جمعه شب در بیانیه‌ای حمله نیروهای رژیم صهیونیستی به مراسم خاکسپاری شیرین ابوعاقله خبرنگار کشته شده الجزیره قطر را محکوم و شوکه آور دانست.

ارتش رژیم صهیونیستی روز جمله حمله شدید و خشونت آمیزی را به کاروان تشییع پیکر ابوعاقله خبرنگار شبکه الجزیره در قدس اشغالی انجام داد.

این هجوم و بی احترامی به شکلی بسیار شرم آور و در برابر چشم جهانیان انجام شد، به طوری که نیروهای صهیونیست با استفاده از بمب های صوتی به کاروان تشییع پیکر ابوعاقله یورش بردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، گزارشگران بدون مرز همچنین خواستار انجام تحقیقات فوری بین المللی درخصوص کشته شدن مشکوک ابوعاقله شدند.

پیش از این نیز "فرحان حق" معاون سخنگوی سازمان ملل متحد اعلام کرد که این سازمان بین المللی خواستار تحقیقات کامل درباره به شهادت رسیدن "شیرین ابوعاقله" خبرنگار الجزیره به دست نظامیان رژیم صهیونیستی است.

نظامیان رژیم صهیونیستی چهارشنبه گذشته با یورش به اردوگاه جنین در کرانه باختری رود اردن، "شیرین ابوعاقله" خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

"شیرین ابوعاقله" هنگام پوشش خبری یورش صهیونیست‌ها  به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری رود اردن از ناحیه سر هدف گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفت و شهید شد.125

کلیدواژه