بهمن 17, 1397 15:41 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • امیر حاتمی: 1357 فروند بالگردِ نیروهای مسلح در شرکت «پنها» اورهال شده است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها) باوجود تحریم های ظالمانه با قطع وابستگی و افزایش توان ناوبری هوایی توانسته 40 سال ناوگان بالگردی کشور و نیروهای مسلح را پشتیبانی فنی ومهندسی و 1357 فروند از انواع مختلف بالگرد نیروهای مسلح را بدون سانحه اورهال کند.

به گزارش پارس تودی، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» با حضور در شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران به مناسبت سالروز تأسیس این شرکت اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک نقطه عطف است، نقطه ای که بیانگر رسیدن انقلاب اسلامی به ایام نشاط و بالندگی و از سوی دیگر اوج کینه توزی دشمنان است.

وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمنان و اربابانشان به دلیل تفاوت مبانی فکری و اعتقادی، فلسفه انقلاب اسلامی را نفهمیده اند و اکنون نیز اوج بالندگی انقلاب را درک نخواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی با وجود همه مشکلات و دسیسه ها مانند جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی و پیدایش تروریسم، توانست درحوزه های دفاعی به پیشرفت های حیرت انگیز و بزرگی دست یابد و تبدیل به یکی از قدرت های اثرگذار شده است.

امیر حاتمی با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب اولین پله اوج ما است اظهار داشت: شرکت پنهای وزارت دفاع آماده است تمام نیازهای نیروهای مسلح را درزمینه سامانه دید درشب، افزایش برد وقدرت موشک های ضد زره  مرتفع و اورهال انواع بالگردهای کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا کند. 113/118

بیشتربخوانید:

امیر حاتمی: برای ارتقای توان دفاعی هراسی نداریم

امیر حاتمی: نمایشگاه دستاوردهای دفاعی جمهوری اسلامی نماد خودباوری است

امیر حاتمی: قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست

 

کلیدواژه

کامنت