مهر 19, 1398 17:21 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • سرلشکر سلامی: دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است، گفت: استقامت و وحدت مردم ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم کرده است.

به گزارش پارس تودی؛ سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع نیروهای سپاه پاسداران استان اردبیل در شمال غرب ایران با تاکید بر اینکه مقاومت ملت ایران در مقابل دشمنان حد و مرز ندارد، تصریح کرد: سپاه پاسداران اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی را نخواهد داد و با حضور خود در کیلومترها دورتر از مرزهای ایران، مانع دشمنان برای توطئه‌چینی‌ها و کارهای خصمانه می‌شود.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه استقامت و مقاومت، عامل پیروزی بر دشمنان است، افزود: سپاه پاسداران، جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد و زمانی که دشمن مشاهده می کند که جغرافیای مقاومت و تفکر گفتمان انقلاب اسلامی گسترش یافته است باید صحنه را ترک کند و چاره‌ای جز این کار نخواهد داشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به پیروزی‌های اخیر ملت مظلوم یمن برابر دشمنان، خاطرنشان کرد: یمنی‌ها ملت مظلوم و مقاومی هستند که باوجود سنگین‌ترین حملات بر علیه آنها، اما با قدرت و با اراده محکم بر دشمنان خود غلبه کردند.118

بیشتر بخوانید:

سرلشکر سلامی: تحریم‌ها عامل رشد فناوری‌های دفاعی ایران شده است

سرلشکر سلامی: جنگ جهانی نابرابر در میدان رسانه/ پیروزی «حقیقت» قطعی است

 

کلیدواژه

کامنت