آذر 04, 1398 16:13 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن از خط قرمزهای ایران عبور کند، نابود می‌شود تاکید کرد: هرکسی بخواهد به مال و جان و ناموس ملت ایران تعرض کند، سخت مجازات می‌شود.

به گزارش پارس تودی به نقل از "ایران پرس"؛ سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز دوشنبه در اجتماع بزرگ مردم تهران افزود: فتنه‌ای که در روزهای اخیر در ایران اتفاق افتاد، حاصل همه شکست‌های بزرگی بود که دشمن در صحنه های مختلف طی40 سال گذشته از امت اسلام و ملت بزرگ ایران دریافت کرده بود.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمنان قادر به انجام هیچ اقدامی در برابر ایران نیستند اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ حرکت دشمنان را بی پاسخ و بدون انتقام نمی‌گذارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم ایران با برگزاری راهپیمایی در شهرهای مختلف، تیر خلاصی به سیاست های تجاوزکارانه آمریکا زدند.

وی افزود: اگر امروز از آسمان به این نقطه نگاه شود، شما واژه آزادگی، فداکاری، دلدادگی و شرف را روی زمین ترسیم کرده اید.

فرماند کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به مردم تاکید کرد: شما در حال ساختن یک تاریخ هستید؛ ای کاش می بودید تا امام مسلمین حسین بن علی (ع) در عاشورای 61 هجری تنها نمی ماند، این لبیک ها را در آن لحظه ها سر می دادید تا فرزندان امام اسیر نشوند.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: شما مردم از آن واقعه های دردناک درس گرفته اید و همیشه آرزو می کردید ای کاش در فرازهای تاریخ سخت اسلام می بودید و از امام خود دفاع می کردید و امروز همین کار را می کنید، درود بر شما مردمی که جهان و حتی تاریخ همانند شما را ندیده است و شاید هم هرگز نبیند.

وی همچنین با تمجید از تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در خنثی کردن توطئه های دشمنان در ایران، سوریه، عراق و لبنان تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با آموختن درس آزادگی، ایستادگی و مقاومت، سرزمین‌های اسلامی را به میدان جهاد آزادی خواهانه و عزتمندانه علیه مستکبران تبدیل کرده اند.

مردم تهران روز دوشنبه با حضور در خیابان های پایتخت ایران، اغتشاش آشوبگران را محکوم کردند.

اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت (بنزین) در ایران از 24 آبان، اعتراض مسالمت‌آمیز مردم را در تهران و برخی شهرهای دیگر ایران به همراه داشت؛ اما عده‌ای آشوبگر آموزش‌ دیده با حضور در بین مردم معترض در ایران به اموال عمومی و شخصی حتی بانک‌ها، اورژانس، آمبولانس‌ها و حمل و نقل عمومی آسیب وارد کردند.115/118

بیشتر بخوانید:

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت اغتشاش آشوبگران

قطعنامه تجمع بزرگ مردمی تهران در حمایت از اقتدار و امنیت کشور

کلیدواژه

کامنت