آذر 14, 1398 15:02 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 07, 1399 10:35 Asia/Tehran]
  • بازداشت عوامل پروژه انفجار و کشته‌سازی در خوابگاه دانشجویی 

وزارت اطلاعات امروز (پنجشنبه) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، پروژه انفجار، آتش‌سوزی و کشته‌سازی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ناکام ماند و با بررسی و پیگیری صورت گرفته عناصر اصلی این پروژه خبیثانه شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پارس تودی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در این اطلاعیه آمده است: یک هسته افراطی با بریدن شلنگ و باز گذاشتن شیرگاز آشپزخانه خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم و صنعت به دنبال انفجار، آتش‌سوزی و کشته‌سازی بودند که به لطف خدا، هوشیاری دانشجویان و تلاش ماموران حراست ناکام ماندند.  

وزارت اطلاعات در این اطلاعیه خاطرنشان کرد،  با بررسی و پیگیری صورت گرفته عناصر اصلی این پروژه خبیثانه شناسایی و دستگیر شدند.

این افراد که در اغتشاشات اخیر نیز شرکت و اقدامات ایذایی داشته‌اند، در تحقیقات اولیه ایجاد شوک به افکار عمومی و جامعه دانشجویی را در آستانه شانزدهم آذر جزء اهداف خود اعلام کرده‌اند.

وزارت اطلاعات اعلام کرد، در این پروژه مقرر بود این اقدام، حادثه‌ای ناشی از معیوب بودن سیستم آشپزخانه خوابگاه 200 نفره دانشجویان وانمود شود و نظام مقصر این فاجعه قلمداد شود.  

116/117

بیشتر بخوانید:            

وزارت اطلاعات: عناصر مرتبط با سرویس جاسوسی آمریکا در ایران دستگیر شدند

 

 

کلیدواژه

کامنت