دی 27, 1398 13:54 Asia/Tehran [Updated: شهریور 29, 1399 13:47 Asia/Tehran]

راهپیمایی گسترده مردم ایران در حمایت از اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی در برابر آمریکا، پس از اقامه نماز جمعه، در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش پارس تودی به نقل از خبرگزاری "ایران پرس"، مردم سراسر ایران اسلامی امروز پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنۀ پوشالی آمریکا و پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان کینه توز کشور راهپیمایی باشکوهی برگزار کردند.

میلیون ها نفر از مردم ایران با برگزاری راهپیمایی ضمن محکوم کردن جنایت های مکرر دولت آمریکا و دخالت انگلیس در امور داخلی ایران، حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

مردم ایران پس از این راهپیمایی با صدور قطعنامه ای، علت اصلی دشمنی های آمریکا و انگلیس با نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران را پایان مداخله و سلطه آن کشورها بر ایران عنوان کردند.

مردم ایران در این قطعنامه تاکید کردند: ایران به مرحله‌ ای از استقلال، بالندگی و اقتدار رسیده که علاوه بر نفی مطلق سلطه و سلطه پذیری، با نبرد مقتدرانۀ همزمان در عرصه‌ های گوناگون سیاسی، رسانه ای، اقتصادی و نظامی با استکبار جهانی، مُهلِک‌ ترین ضربات را به دشمنان وارد کرده و هیمنۀ پوشالی آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و متحدانشان را شکسته است.

در این قطعنامه، توقیفِ کِشتی انگلیسی، سرنگون کردن پهپاد جاسوسی آمریکا و موشک باران مهمترین پایگاه آمریکا در عراق، به عنوان بخشی از افتخارات عزت آفرین ایران در مقابله با استکبار یاد شده است.

مردم ایران همچنین در این قطعنامه با حمایت و قدرشناسی از جانفشانی‌های نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت اسلامی در برابر توطئه‌های آمریکا را وظیفه دینی و انسانی خود عنوان کردند.

 

در تهران نیز هزاران نفر از مردم انقلابی با حضور گسترده در مصلی امام خمینی (ره) در نماز جمعه این هفته به امامت حضرت آیت الله خامنه‌ای حضور پیدا کردند.

مردم تهران با در دست داشتن پرچم‌های قرمز به یاد شهادت سردار سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» و دست نوشته‌هایی در محکومیت جنایات آمریکا در مصلی تهران حاضر شدند.

116

کلیدواژه

کامنت