بهمن 22, 1398 20:03 Asia/Tehran [Updated: مرداد 22, 1399 19:23 Asia/Tehran]
  • امیرحاتمی: ایران توانایی تولید تسلیحات دفاعی راهبردی را دارد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، ایران توانایی تولید تسلیحات دفاعی راهبردی مبتنی بر ظرفیت و دانش بومی را دارد.

به گزارش پارس تودی، «امیر حاتمی» وزیر دفاع روز سه شنبه همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران قادراست تمام نیازهای نیروهای  مسلح خود را در هر سطحی تأمین کند.

وزیر دفاع تصریح کرد:  نیروهای مسلح تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا به سطحی از اقتدار و بالندگی رسیده ‌که توانسته سایه تهدیدات را از سرملت و کشور دور نگه دارد که در آخرین اقدام دفاعی خود موفق شد پایگاه عین‌الاسد را در پاسخ به اقدام جنایتکار آمریکا، مقتدارانه ‌هدف قرار داده و سیلی محکمی به شیطان بزرگ بزند.

امیر حاتمی با ابراز امیدواری نسبت به آینده انقلاب اسلامی افزود: ان‌شاالله به برکت این انقلاب و خون شهدای عزیز وطنمان، ایستادگی  و مقاومت مردم در برابر فشارهای حداکثری دشمنان نظام ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به راهپیمایی عظیم ملت بزرگ ایران و منطقه در تشییع پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش  افزود: ان‌شاالله‌ راهپیمایی  ۲۲  بهمن و شرکت گسترده در انتخابات نیز به عنوان دو مصداق وحدت در کشور، ‌انسجام و وحدت ملی امت اسلامی را مضاعف‌ کند.

133/118

بیشتر بخوانید: 

امیر حاتمی: راه شهدای مقاومت با قوت ادامه می‌‌یابد

امیر حاتمی: ایران تمام مولفه‌های لازم برای پاسخ به متجاوزان را دارد

کلیدواژه

کامنت