فروردین 30, 1399 08:14 Asia/Tehran [Updated: فروردین 30, 1399 15:34 Asia/Tehran]

کمیته ملی المپیک و جمعی از قهرمانان و مدال آوران ورزش کشورمان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و خسارتهای ناشی از آن، پیام امیدبخشی به مردم جهان صادر کردند.

به گزارش پارس تودی، کمیته ملی المپیک و جمعی از قهرمانان و مدال آوران ورزش کشورمان در پیامی ویدئویی که شامگاه جمعه منتشر شد، از همه مردم جهان خواستند با توجه به شیوع ویروس کرونا با تفکر، دعا، امید داشتن و عمل کردن، جلوی ضرر و آسیب به خود، خانواده، دوستان و تمام مردم جهان را بگیرند. 

در این پیام آمده است، همه باید در صدد جبران خسارتهای ناشی از کرونا بود و برای دنیایی سالم، بدون جنگ و تنفر و بدون بیماری تلاش کرد.کمیته ملی المپیک و جمعی از قهرمانان و مدال آوران ورزش ایران تاکید کردند: چون زندگی ادامه دارد، باید قوی ماند.

این پیام ویدئویی با حضور قهرمانانی همچون «بهداد سلیمی» وزنه‌بردار ایرانی دستهٔ فوق سنگین و دارندهٔ مدال طلای المپیک 2012 لندن، «مجتبی عابدینی» صاحب مدال برنز مسابقات جهانی شمشیربازی، «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، خانم «حمیده عباسعلی» برنده مدال طلای لیگ جهانی کاراته و خانم «نجمه خدمتی» برنده مدال طلای بازی های آسیایی در رشته تیراندازی تهیه شده است.

تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در جهان به بیش از 2 میلیون و 250 هزار نفر رسیده است که از این تعداد بیش از 154 هزار نفر جان خود را از دست دادند و بیش از 571 هزار نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ها مرخص شده‌اند.118

بیشتر بخوانید:

رژه خدمت؛ جلوه‌ای از استمرار خدمت‌رسانی ارتش به مردم

رژه خدمت؛ نمایش جنبه‌ای دیگر از خدمات و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار سیاری: ارتش کمک های بسیار موثری به بخش بهداشت و درمان کشور کرده است

 

کلیدواژه

کامنت