اردیبهشت 03, 1399 15:29 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 03, 1399 19:30 Asia/Tehran]
  • لاریجانی: سپاه بازوی توانمند اقتدار و امنیت نظام است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران بازوی توانمند اقتدار و امنیت نظام و سرمایه‌ای پایان ناپذیر و همیشگی برای ملت شریف ایران است.

به گزارش پارس تودی، «علی لاریجانی» روز چهارشنبه در پیامی با تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سردار سلامی، افزود، تشکیل و پایه ریزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان شجره طیبه و برخاسته از نهضت اسلامی ضد استعمار و استکبار از اولین اقدامات مبارک و دستاوردهای بسیار ارزشمند نظام جمهوری اسلامی است‌.

لاریجانی تصریح کرد، بدون شک تشکیل این نهاد مردمی و انقلابی  و برآمده از  نظام اسلامی به عنوان نماد و جلوه  اقتدار ملت شریف ایران در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی در تمامی بر هه ها موجب استقرار و ارتقای  امنیت و ثبات در کشور و منطقه و مقابله با تهدیدات و جنگ افروزی های متخاصمان  ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای نظام بوده است.

رییس مجلس در ادامه با اشاره به اینکه همه آحاد ملت ایران، همواره پشتیبان و قدردان حماسه‌آفرینی ها و ایثارگری های فرزندان رشید و برومند خود در سپاه پاسداران بوده  و آگاهانه به اهمیت آن واقفند، افزود: حضور ارزشمند سپاه در عرصه های  خطیر خدمت و پشتیبانی از ملت در مواقع بحرانی کشور از جلوه های ایثار و روحیه جهادی پاسداران سرافراز  است که همواره یاوری  قدرتمند برای مردم بوده اند.

علی لاریجانی همچنین گفت، این نهاد انقلابی با خدمات ارزنده و  کارآمدی خویش، همواره دستاوردهایی گرانسنگ برای ملت داشته است که حضور در دوران هشت ساله دفاع مقدس و عرصه های سازندگی و نقش آفرینی در مناطق محروم برای دستیابی به آبادانی و  پیشرفت از مهمترین نمونه‌های اقدامات سپاه در کنار اقدامات نظامی و امنیتی  است.

رییس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از پیام تبریک خود خاطرنشان کرد:مردم ایران همواره قدردان تلاش های مجاهدانه و ایثارگری های به یادماندنی سپاه خواهند بود و فداکاری ها و  رشادت‌های آنان را از یاد نخواهند برد .

لاریجانی در پایان افزود، اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به محضر فرماندهی کل قوا  و جنابعالی، آحاد فرماندهان، مسئولان و  پاسداران سرافراز، امیدوارم با عنایات حضرت بقیه الله العظم (عج) همواره شاهد حضوری پرشور و حماسی این نهاد انقلابی و  پاسداران قهرمان کشور در عرصه دفاع از ارزش ها و  آرمان های انقلاب اسلامی باشیم.

133/118

بیشتر بخوانید:

پرتاب موفق نخستین ماهواره نظامی جمهوری اسلامی ایران توسط سپاه

تشکر رهبر معظم انقلاب از عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

مروری بر مهمترین دستاوردها و تجهیزات نظامی سپاه پاسداران

کلیدواژه

کامنت