خرداد 07, 1399 14:46 Asia/Tehran [Updated: خرداد 12, 1399 16:33 Asia/Tehran]
  • اعلام وضعیت قرمز برای دماوند و زرد برای شهرستان‌های تهران

تهران- ایران پرس: سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد؛ شهرستان‌های معین استان دماوند در وضعیت نارنجی قرار دارند و شهرستان‌های تهران هم وضعیت زرد دارند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، زلزله 4 ریشتری عمق ١٠ کیلومتری، در ساعت ١٣:٤١ امروز چهارشنبه هفتم خرداد ۹۹ تهران (دماوند - رودهن) را لرزاند.

محمدباقر محمدی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در این زمینه گفت: به محض وقوع زلزله در ساعت ۱۳:۴۱ در استان تهران و مازندران، یک تیم ارزیاب از شهرستان پردیس و یک تیم از شهرستان دماوند به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود، هم اکنون در شهرستان دماوند و پردیس وضعیت قرمز اعلام شده است؛ همچنین شهرستان‌های معین استان دماوند در وضعیت نارنجی قرار دارند و شهرستان‌های تهران هم وضعیت زرد دارند.

به گفته محمدی، تیم‌های واکنش سریع در آمادگی کامل هستند و خوشبختانه تاکنون هیچ خسارت جانی و مالی در دماوند و  رودهن گزارش نشده است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود، به جهت زلزله‌های اخیر که در دماوند رخ داد، محلی برای اسکان اضطراری تعبیه شده و همچنین در شمیرانات هم محلی برای اسکان اضطراری شهروندان در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید: 

زلزله در تهران

کلیدواژه

کامنت