تیر 16, 1399 12:42 Asia/Tehran [Updated: مرداد 07, 1399 17:12 Asia/Tehran]
  • رهبر انقلاب تاکید کردند؛ حمایت ایران از مردم مظلوم فلسطین

ایران‌پرس- رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس دفتر سیاسی حماس درخصوص تحولات اخیر فلسطین، بر حمایت ایران از مردم مظلوم این سرزمین و دفع شر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این نامه خطاب به اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) که روز دوشنبه منتشر شد، از اقدامات مقاومت فلسطین در مقابله با توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی که موجب عزت و سربلندی امت اسلامی شده است، قدردانی کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: دشمن زبون که در عرصه میدانی، شکست‌های غیر قابل جبرانی متحمل شده است، راهبرد توسعه طلبی خود و تضییع حقوق مسلم فلسطینی‌ها را ابتدا با فشار اقتصادی و محاصره غزه مظلوم و آنگاه با نیرنگ مذاکره و طرح صلح و سازش دنبال می‌‌کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: جریان مقاومت و ملت شجاع فلسطین با منطق عقل و تجربه، تهدید و تطمیع دشمنان را بر نتافته و همچون گذشته با ایستادگی مثال زدنی خود مسیر عزت و شرف را رقم زده و از این پس هم در همین صراط مستقیم حرکت خواهد کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این نامه با تاکید بر ضرورت حفظ هوشیاری، وحدت و یکپارچگی مردم و جریان‌های فلسطینی برای خنثی‌سازی نقشه‌های شوم دشمن خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی همچون گذشته به حکم وظیفه دینی و انسانی و مبتنی بر اصول ارزشی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و استیفای حقوق آنان و هم چنین دفع شر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی دریغ نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید: 

هنیه: روابط حماس با ایران راهبردی است

کلیدواژه