مرداد 06, 1399 14:11 Asia/Tehran [Updated: مرداد 06, 1399 14:32 Asia/Tehran]

تهران- ایران‌پرس:  رئیس بنیاد مستضعفان گفت، کل فروش بنیاد مستضعفان در یک سال گذشته 36هزار میلیارد تومان بوده و هدف این بنیاد محرومیت‌زدایی است.  

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، پرویز فتاح روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بنیاد مستضعفان با دولت، مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه، نیروهای مسلح و سایر ارگان‌ها هماهنگی کامل دارد، تصریح کرد، امسال و سال آینده 22 هزار میلیارد تومان از منابع بنیاد، سرمایه‌گذاری در بخش‌های فولاد و دیگر صنایع و بخش‌ها انجام خواهد شد.

فتاح گفت، در حوزه نفتی به خاطر تحریم‌ها، بسیاری از شرکت‌های خارجی دست از کار کشیدند اما بیناد مستضعفان فعالیت دارد، به طور مثال دو دکل به ارزش 400 میلیون دلار که قابلیت رقابت با خارجی‌ها را دارد، ساخته است.

رئیس بنیاد مستضعفان همچنین خاطرنشان کرد، در بحث شیوع کرونا، بنیاد از ابتدا همراه دولت، مسئولان و مردم بوده است و تاکنون 1800 میلیارد تومان هزینه کرده است و این روند ادامه دارد.

فتاح با بیان اینکه بنیاد مستضعفان به وزارت بهداشت نیز تجهیزات پزشکی،  ماسک، ضدعفونی کننده و آمبولانس کمک کرده است، گفت، بنیاد مستضعفان در بخش کمک‌های همدلانه و مردمی در فاز اول، 600 هزار بسته تحويل داده است و در فاز دوم 500 هزار بسته دیگر تحویل خواهد داد. 

رئیس بنیاد مستضعفان گفت، این بیناد در شرایط تحریمی و کرونایی، عملکرد عالی داشته و هیچ گونه مانعی در انجام فعالیت‌های آن به وجود ندارد.

بیشتر بخوایند: 

انتصاب رؤسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی (ره)

کلیدواژه

کامنت