شهریور 22, 1399 18:39 Asia/Tehran [Updated: آبان 04, 1399 15:28 Asia/Tehran]

تهران/ ایران پرس - مخترع دستگاه ضدعفونی کننده محیطی گفت، این دستگاه ایرانی با تلاش حدود 7 ماهه محققان ایرانی ساخته شده و هم‌اکنون به مرحله تولید انبوه رسیده است.

امیرسعید مالکی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران‌پرس تصریح کرد، سه نمونه از این دستگاه، شامل ستون‌های ضدعفونی کننده برای محیط‌های کم‌تردد، یُونیت‌های ضدعفونی کننده برای مکان‌های پرتردد و کیت‌های ضدعفونی کننده برای ریکاوری لباس‌های آلوده به تولید انبوه رسیده است.  
مخترع دستگاه ضدعفونی کننده محیطی تاکید کرد، کارایی این دستگاه به اثبات و تایید دانشگاه علوم پزشکی ایران رسیده است و ویروس کرونا را به طور کامل از بین می‌برد. 
این مخترع ایرانی با تاکید بر ضرورت استفاده از همه پروتکل‌های بهداشتی افزود، در صورت استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده محیطی در محیط‌های سربسته، محدودیت استفاده ماسک ایجاد نمی‌شود. 
دستگاه ایرانی ضد عفونی کننده هوای محیط در مراسمی روز شنبه با حضور مخترع این دستگاه و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.
این دستگاه با استفاده از اشعه پنهان UV و گاز اُزون به کار ضدعفونی هوای محیط برای محافظت در برابر ویروس کرونا می‌پردازد.// 114

بیشتر بخوانید: 

رونمایی از دستگاه ضدعفونی کننده هوای محیط

کلیدواژه

کامنت