دی 22, 1399 23:36 Asia/Tehran [Updated: دی 22, 1399 23:41 Asia/Tehran]
  • شهرآورد ۹۴ و طلسم‌هایی که شکسته نشد

پرسپولیس بازهم در دی‌ماه شکست نخورد و مجددا در روز بیست و دوم به رقیب سنتی خود نباخت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید. این سومین دیدار متوالی ۲ تیم بود که در جریان مسابقه با نتیجه به اتمام رسید.

شاهد دوازدهمین بازی سرخابی‌های پایتخت در دی‌ماه بودیم که به دهمین تساوی منجر شد. در ۲ بازی هم استقلال با حکم انضباطی به برتری رسید تا در نهایت مجددا پرسپولیس نتواند در دهمین ماه سال مقابل رقیب سنتی خود به برتری برسد.

همچنین شاهد سومین تقابل پرسپولیس و استقلال در روز بیست و دوم بودیم که مانند ۲ بازی قبلی استقلال نتوانست به برتری برسد. پیش از این یک برد و یک تساوی برای پرسپولیس رقم خورده بود.

یحیی گل‌محمدی برای چهارمین بار در قامت سرمربی پرسپولیس به مصاف استقلال رفت که بازهم نتوانست برد را به دست بیاورد. گل‌محمدی در سه بازی قبلی ۲ تساوی و یک باخت نصیبش شده بود. در سوی مقابل هم محمود فکری در سومین رویارویی با پرسپولیس در لیگ برتر به سومین تساوی دست پیدا کرد و رنگ برد را ندید. او یک بار با شیرین‌فراز و یک بارهم با نساجی به مصاف پرسپولیس رفته بود و به تساوی‌های صفر بر صفر و یک بر یک رسیده بود.

سرخپوشان تهرانی بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز به بردی دست پیدا نکرده‌اند. آنها در چهار بازی چهار تساوی برایشان به ارمغان آمده است. آخرین برد پرسپولیس مقابل شهرخودرو به دست آمد.125

کلیدواژه