بهمن 01, 1399 12:04 Asia/Tehran [Updated: اسفند 06, 1399 13:08 Asia/Tehran]

سواحل مکران- ایران پرس: خدمات بهداشتی و درمانی در حاشیه رزمایش «اقتدار 99» نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به مردم مناطق کم برخوردار جاسک ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در حاشیه برگزاری رزمایش «اقتدار 99»، بیمارستان 572 منطقه جنوب شرق نیروی زمینی ارتش با برپایی بیمارستان صحرایی مجهز، به مردم مناطق روستایی منطقه جاسک خدمات درمانی و پزشکی ارائه کرد.

در ادامه طرح های مردم یاری و کمک های مومنانه نیروی زمینی ارتش منطقه جنوب شرق این نیرو با برپایی بیمارستان صحرایی در روستاهای حومه شهرستان جاسک و جنوب شرق کشور در نوار ساحلی مکران، به مردم این منطقه خدمات پزشکی ارائه کرد.

این بیمارستان صحرایی دارای بخش های مختلف شامل اورژانس‌، داخلی، عفونی، اتاق عمل، ریکاوری و داروخانه است که ضمن ارائه خدمات درمانی و پزشکی و انجام ده ها عمل جراحی رایگان به مردم منطقه، بسته‌های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا را در بین مردم توزیع کرده است.

غربالگری و آزمایش مردم این مناطق به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از اقدامات دیگر کادر بهداشتی و درمانی این بیمارستان بود که در طول رزمایش ارائه شد.

برهمین اساس فرماندهان و مسئولان رزمایش «اقتدار 99» نیروی زمینی ارتش، با حضور در مناطق کم برخوردار و روستاهای اطراف منطقه عمومی رزمایش اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی در میان مردم و خانواده‌ها کردند.

رزمایش اقتدار 99 نیروی زمینی ارتش صبح روز سه شنبه با شرکت تیپ های هوابرد شیراز، نیروی مخصوص، واکنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و به طور گسترده هوانیروز ارتش در سواحل مکران آغاز شد.

117

بیشتر بخوانید:

آغاز رزمایش «اقتدار 99» نیروی زمینی ارتش

کلیدواژه