بهمن 04, 1399 21:38 Asia/Tehran [Updated: فروردین 23, 1400 22:27 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: دیدار تیم‌های استقلال تهران و سایپا تهران از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، تک گل این بازی «حسین مالکی» در دقابق ابتدایی نیمه دوم وارد دروازه استقلال کرد.

فکری: به اشتباهات داوری عادت کرده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال استقلال، پس از پایان این بازی گفت: برخی از اینکه استقلال به صدر جدول رسیده و توانسته خودش را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کند، ناراحت هستند.

«محمود فکری» اظهار داشت: می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم اما این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: شاید شکست ما به عدم تمرکز بازیکنان بر می‌گردد، آنها در این مسابقه تمرکز لازم را نداشتند و نتوانستند آن چیزهایی که می‌خواستیم انجام دهند.

سرمربی استقلال درباره داوری این مسابقه اظهار داشت: عادت کرده‌ایم که داوری به ضرر استقلال باشد و سوت‌ها علیه تیم ما باشد؛ استقلال خیلی تنهاست و به جایی وصل نیست.

فکری افزود: خیلی‌ها ناراحت هستند از اینکه استقلال به صدر جدول رسیده است و توانسته خودش را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کند.

صادقی: مقابل استقلال چندین موقعیت گلزنی داشتیم

سرمربی سایپا نیز در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا گفت: در دیدار مقابل استقلال به ویژه در نیمه نخست چندین موقعیت گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

«ابراهیم صادقی» اظهار کرد: با تیم خوب استقلال بازی داشتیم که 9 هفته شکست نخورده بود و در کنار این مساله، بازیکنان خوب و کادر فنی باسابقه‌ای دارد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: در نیمه نخست، بازی را خوب کنترل کردیم و دو یا سه موقعیت گلزنی در ضد حمله داشتیم اما بازیکنان‌مان نتوانستند از این موقعیت‌ها استفاده کنند.

صادقی گفت: در نیمه دوم بازی را بهتر آغاز کردیم و به گل هم رسیدیم و در ادامه استقلال فشار زیادی وارد آورد که طبیعی هم بود اما بازیکنان‌مان با تمام وجود تلاش کردند و در نهایت نیز با کسب ۳ امتیاز این مسابقه از زمین خارج شدیم.  

وی در خصوص عملکرد داور بازی، گفت:‌فکر می‌کنم او شجاعانه قضاوت کرد و داوری خوبی داشت.

117

کلیدواژه