اسفند 04, 1399 10:27 Asia/Tehran [Updated: اسفند 14, 1399 14:41 Asia/Tehran]

رئیس مجلس خبرگان رهبری، حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد را نشانه قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت، آینده از آن ماست و آمریکا در حال افول است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، آیت الله «احمد جنتی» امروز (دوشنبه) در هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نخستین سالگرد سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با محکوم کردن اقدام آمریکایی ها؛ به فراز‌هایی از سخنان سردار شهید سلیمانی درباره حمایت از مظلومان اشاره کرد و گفت، همان گونه که خون شهدای کربلا فراموش نشد، انتقام خون این شهید هم هرگز فراموش نمی‌شود.

رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و افزود، در ۲۲ بهمن امسال کیلومتر‌ها موتور و خودرو حضور داشت و این نشانه‌ای است که مسئولان از خدمت به مردم کوتاهی نکنند.

آیت الله جنتی؛ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد را نشانه قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت، این قدرت ماست که آمریکایی‌ها نتوانستند پاسخ دهند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد، باید قدر قدرت ایمان خود را بدانیم، زیرا دشمن ضعیف‌تر از آن است که بتواند با ما مقابله کند.

آیت الله جنتی؛ اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور سابق آمریکا و بی تعهد بودن آن را به پیمان‌های بین المللی را باعث آبروریزی این کشور دانست و گفت، آینده از آن ماست و آمریکا در حال افول است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری؛ همچنین مشارکت مردم در انتخابات مجلس را خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد، نمایندگان مجلس حق مردم را ادا کنند و به دور از جریانات سیاسی به فکر مردم باشند و اولویت‌ها را در نظر بگیرند.

آیت الله جنتی؛ مدیر، مدبر و با تقوا بودن را از ویژگی‌های رئیس جمهور دانست و تاکید کرد، کسی که به عنوان رئیس جمهور آینده انتخاب می‌شود باید تقوا داشته باشد.

118

کلیدواژه