اسفند 22, 1399 15:31 Asia/Tehran [Updated: اسفند 22, 1399 15:34 Asia/Tehran]
  • فرمانده نیروی قدس: صدای شکسته شدن استخوان آمریکا در منطقه شنیده می‌شود

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکا در منطقه ما جنایت می‌کند، گفت: وقتی به آن‌ها می‌گویم استخوان‌شان را می‌شکنیم به وقتش صدایش در می‌آید.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار قاآنی صبح روز جمعه در یادواره شهدای عملیات‌های خیبر و بدر که در مجتمع فرهنگی آیه‌ها در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: اگرچه این مراسم به نام شهدای خیبر و بدر است اما این مراسم، زمینه‌ای برای احترام به شهدای والامقام مانند شهید شوشتری که در خراسان رضوی پیشرو بودند فراهم می‌کند.

وی متذکر شد: همان میزان که شهدا برای دفاع از انقلاب از همه چیز خود گذشتند خانواده‌ها نیز در این مسیر آن‌ها را همراهی کردند و بعد از شهادت بار سنگین زندگی را، همسران و مادران شهدا بر دوش کشیدند.

سردار قاآنی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی نقطه شروع و کانون یک تحول بزرگ در منطقه بوده است، استمرار حرکت نبی مکرم اسلام(ص) همانطور که رهبری در روز گذشته فرمودند، بود.

وی ادامه داد: به همان دلایلی که با نبی اسلام برخوردهای تندی را کردند، از روز اول انقلاب اسلامی نیز همه قدرت‌های دنیا مقابله جدی را با ما شروع کردند، اما این انقلاب که با رهبری ولی فقیه و زیر سایه اسلام اداره شد هرکجا هجمه سنگینی به انقلاب می‌شد امام از موضع رهبری در جایگاه فرماندهی قرار می‌گرفتند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه هرکسی که امروز می‌خواهد ذلیل نشود باید از مکتب شهدا پیروی کند، گفت: فلسطینی که امروز تحول‌های عظیمی را رقم زده از شهدای ما درس گرفته‌ است.

سردار قاآنی خاطرنشان کرد: کشورهای بی‌خاصیت و فاسد عرب در رأس آن سعودی به مردم مظلوم یمن حمله کرده‌اند، اما این روزها ششمین سال مقاومت جانانه این ملت مظلوم است که مانند عملیات کربلای پنج جانانه دفاع می‌کنند.

سردار قاآنی افزود: راه تمام نشده است، با وجود مشکلاتی که دشمنان برای انقلاب اسلامی ایجاد می‌کنند اما نظام ما هر روز جلوتر می‌رود و آمریکا و اسرائیلی که سر و صدا می‌کنند اسرائیل و آمریکای روز اول نیستند.// 114

کلیدواژه