تیر 22, 1400 12:26 Asia/Tehran [Updated: شهریور 12, 1401 14:32 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: سخنگوی دولت گفت، گردهمایی گروهک تروریستی منافقین فرصتی برای شناسایی و رسوایی سیاست‌مداران ریاکار آمریکایی است که برخلاف شعارهای تکراری، کمترین اعتنایی به مبانی و تاریخچه تروریسم و نقض حقوق‌بشر در سایر کشورها ندارند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، علی ربیعی در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به سوال خبرگزاری ایران‌پرس درباره شرکت برخی شخصیت‌های آمریکایی و اروپایی در نشست منافقین تصریح کرد، ایران هیچ وقت از آنهایی که طی سالیان اخیر با طراحی و پشتیبانی از تحریم، جنگ و ترور علیه مردم ایران که نام "سیاست فشار حداکثری" بر آن نهاده بودند، انتظار ندارد که راه خود را از گروهک تروریستی منافقین جدا کنند.
سخنگوی دولت گفت، مایه شرمساری آمریکا و اروپاست که وزیر امور خارجه سابق و بدنام آمریکا و چندین مقام رسمی دیگر آمریکایی و اروپایی، به‌ خاطر نفرت‌پراکنی و البته به‌خاطر مشتی دلار، خرید و فروش می‌شوند.
ربیعی با بیان اینکه نشست‌های منافقین نمایشی بی‌نقاب از بدخواهی و کینه‌توزی علیه ملت ایران است اظهار کرد، در چنین شرایطی برخی مقامات آمریکایی و اروپایی دوشادوش یک فرقه ورشکسته تروریستی و عاملان قتل عام هزاران ایرانی بیگناه می‌ایستند و بی‌شرمانه به این جنایت‌ها افتخار می‌کنند.
سخنگوی دولت تاکید کرد، کسانی که وقیحانه در کنار تروریست‌ها می‌ایستند، کمترین صلاحیتی برای سخن گفتن از ابتدایی‌ترین مبانی حقوق بشر و تظاهر به صلح‌جویی و نیک‌خواهی برای مردم ایران و هیچ مردم آزاده دیگری را در جهان ندارند‌.

112

 بیشتر بخوانید:

حمایت غرب از منافقین؛ سیاستی با اهداف چند سویه

هاشمی‌نژاد: آمریکا همواره از منافقین  حمایت کرده است

 

کلیدواژه