شهریور 23, 1400 19:35 Asia/Tehran [Updated: شهریور 23, 1400 21:07 Asia/Tehran]

تهران - ایران پرس: وزیر ورزش و جوانان گفت: ناشنوایان باید در نقاط مختلف ایران سالن اختصاصی برای ورزش داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، دکتر سید حمید سجادی در مراسم بدرقه تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران اعزامی به رقابت های جهانی ایتالیا که عصر امروز سه شنبه در محل فدراسیون ورزش های ناشنوایان برگزار شد، افزود، تلاش خواهد کرد ناشنوایان در همه شهرهای ایران سالن ورزشی اختصاصی داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در صدد هستیم با تلاش و تفکر، از ماده ٨٨ برای استفاده بهینه اماکن ورزشی سراسر کشور بهره ببریم تا جایی که در همه نقاط ایران ورزشکاران بتوانند در بهترین شرایط فعالیتهای ورزشی خود را پیگیری کنند.

دکتر سید حمید سجادی افزود: فدراسیون ورزش ناشنوایان ایران از یک مجموعه اختصاصی برای پوشش رویدادهای مختلف برخوردار است اما به خوبی می دانم که این مکان اصلا برای جامعه ورزشی ناشنوایان کافی نیست.

وزیر ورزش و جوانان گفت اعتقاد دارم در مدیریت ورزش ایران باید از حالت جزیره ای خارج شویم بطوریکه از مکانهای ورزشی سایر دستگاه ها هم برای خدمت رسانی به ورزش استفاده کنیم چرا که همه امکانات ورزشی باید در خدمت همه مردم و رده های سنی مختلف باشد.

مسابقات والیبال قهرمانی ناشنوایان جهان روزهای اول تا دهم مهرماه برگزار می شود و تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران ٣٠ شهریور ماه به ایتالیا اعزام خواهد شد. // 114

کلیدواژه