مهر 21, 1400 18:23 Asia/Tehran [Updated: مهر 21, 1400 18:45 Asia/Tehran]
  • قائم مقام رئیس شبکه پرس تی وی منصوب شد

تهران - ایران پرس:احمد نوروزی، معاون برون مرزی سازمان صداوسیما در حکمی، احسان کاوه را به سمت قائم مقام رئیس شبکه پرس تی وی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس روابط عمومی شبکه پرس تی وی اعلام کرد، نوروزی که همچون معاونان پیشین برون مرزی، خود عهده دار مدیریت این شبکه نیز هست، در حکم انتصاب کاوه، ضمن اشاره به شایستگی و سوابق طولانی فعالیت او در شبکه پرس تی وی، ابراز امیدواری کرده است قائم مقام جدید رئیس این شبکه بین المللی با توجه به برخورداری از تجارب مؤثر و ارتباطات گسترده با نهادهای فرهنگی و رسانه ای کشور، رفع موانع اجرایی موجود بر سر راه تولید محتوا را با به کارگیری نیروهای جسور و خلاق پیگیری کند. 

معاون برون مرزی رسانه ملی همچنین از کاوه خواسته است در زمینه ارتقای سرمایه انسانی شبکه پرس تی وی برنامه ریزی جامع و مناسب داشته باشد.

احسان کاوه که بر اساس این حکم، از امروز عهده دار قائم مقامی رئیس شبکه پرس تی وی است، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت رسانه است. 

 مجموعه مدیریتی پیشین او را در مدیریت شبکه تهران سیما ، مدیریت تولید شبکه آی افیلم و مدیریت مرکز تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری برشمرد.

بیشتر بخوانید:

انتصاب «احمد نوروزی» به سمت معاونت برون مرزی رسانه ملی

کارنامه موفق جبلی در معاونت برون مرزی

کلیدواژه