مهر 25, 1400 09:36 Asia/Tehran [Updated: مهر 25, 1400 09:51 Asia/Tehran]
  • گل محمدی: مسئولیت شکست با من است

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس پس از شکست تیمش برابر الهلال عربستان گفت: مسئولیت این بازی و این نتیجه به عهده من است؛ از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، شنبه شب و در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الهلال عربستان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها در ورزشگاه «فیصل بن فهد» شهر ریاض به مصاف هم رفتند.

این بازی با نتیجه سه گل الهلال عربستان پایان یافت و پرسپولیس در جهنم آبی عربستانی ها با لیگ قهرمانان آسیا وداع کرد.

 

یحیی گل محمدی پس از شکست تیمش برابر الهلال عربستان در نشست خبری گفت: از نتیجه ای که به وجود آمد خیلی ناراحت هستیم و قبل از صحبت در مورد بحث های فنی از هواداران تیممان عذرخواهی می کنم. مسئولین این نتیجه قطعا بر عهده من است و باید از همه هواداران عذرخواهی می کنم.

وی افزود: بازی مقابل تیم الهلال کار سختی بود چون مقابل هواداران این تیم بازی می کردیم. ما مشکلات زیادی داریم که باید حل می شد ولی نمی خواهم اینجا در مورد مشکلات حرف بزنم.

گل محمدی در عین حال خاطرنشان کرد: از طرف دیگر شرایطی برای تیم ما در ایران به وجود آمده که نمی توانیم بازیکن خارجی بگیریم، این برای ما خیلی اذیت کننده است. نمی خواهم توجیه کنم ولی این موضوع از نظر شرایط و امکانات باعث شده تا همه چیز نسبت به تیم های دیگر نابرابر باشد.

وی افزود: در هر فصلِ جدید مشکلات جدیدتری به تیم ما اضافه می شود. تیم ما همیشه بعد از آسیا و قبل از این بازی ها شرایط عجیب و غریبی دارد که اگر بخواهم آنها را توضیح بدهم شما هم باور نمی کنید. تیم های عربی هزینه های زیادی انجام می دهند و از تیم های ایرانی خیلی در این زمینه ها جلوتر هستند.

کلیدواژه