مهر 28, 1400 19:45 Asia/Tehran [Updated: مهر 28, 1400 19:53 Asia/Tehran]
  • امیرعبداللهیان: برای حمایت از آرمان فلسطین از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم

تهران- ایران پرس: وزیر امور خارجه با بیان اینکه فلسطین همچنان مساله نخست جهان اسلام است، تأکید کرد: وزارت امور خارجه از تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود برای حمایت همه‌جانبه از آرمان فلسطین بهره خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، همزمان با هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام (ص)، جمعی از فعالان و نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد حامی فلسطین در نشستی در محل وزارت امور خارجه با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این جلسه، اعضای مجمع سازمان‌های غیردولتی و فعالان حامی آزادی قدس شریف نظرات و پیشنهادات خود در خصوص حمایت عملی و رسانه‌ای از فلسطین را مطرح کردند.

حاضران همچنین بر لزوم هم‌افزایی نهادها و دستگاه‌ها برای زنده نگه داشتن آرمان فلسطین و مقابله با اشغالگران تأکید کردند.

امیرعبداللهیان در این نشست ضمن گرامیداشت یاد سردار سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» و مرحوم شیخ‌الاسلام و مرحوم محتشمی‌پور از تلاش‌های مجمع سازمان‌های غیردولتی و فعالان حامی فلسطین در پشتیبانی از مقاومت و حقوق مردم فلسطین تمجید کرد.

وی با بیان اینکه فلسطین همچنان مساله نخست جهان اسلام است، تأکید کرد: وزارت امور خارجه از تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود برای حمایت همه‌جانبه از آرمان فلسطین بهره خواهد گرفت و در این زمینه با سازمان‌های مردم‌نهاد حامی فلسطین همکاری کامل خواهد داشت.

117

 

 

کلیدواژه