آبان 07, 1400 17:17 Asia/Tehran [Updated: آبان 18, 1400 22:18 Asia/Tehran]

تهران - ایران پرس: بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از امروز جمعه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در این نمایشگاه که تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت، شرکت های فعال در حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی از آخرین دستاوردها و نوآوری های خود رونمایی کرده اند .

ارتقاء ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارایه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توجه و توسعه ورزش‌های پایه، توسعه ورزش مدارس، آشنایی با پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی از اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است. 

در این نمایشگاه ، جدیدترین و نوین ترین صنایع ، تجهیزات و وسایل ورزشی تولید شده در بزرگ ترین و معتبرترین شرکت‌ها ، کارخانه ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی و همچنین برنامه ها و خدمات مختلف ورزشی تفریحی ، ارائه و در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است. 

شرکت های ورزشی در زمینه های لوازم و تجهیزات پزشکی- ورزشی، مکمل های دارویی و پروتینی، ادوات تجهیز مراکز سالن ها، ارائه دهندگان خدمات ورزشی، لوازم و تجهیزات بدنسازي و تناسب اندام، لوازم و تجهیزات کلیه ورزش ها انواع پوشاك و کفش ورزشی، انواع تورها و توپ هاي ورزشی و … در این نمایشگاه حضور یافته اند. // 114

کلیدواژه