آذر 10, 1400 15:26 Asia/Tehran [Updated: آذر 10, 1400 15:43 Asia/Tehran]
  • بازدید فرمانده کل ارتش از مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی ارتش در سیرجان

سیرجان-ایران پرس: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش با حضور در مرکز آموزش شهدای وظیفه و آمادگاه نیروی دریایی ارتش در سیرجان، از بخش‌های مختلف این یگان‌ها بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در سیرجان، روز نیروی دریایی را به کارکنان مرکز آموزش و آمادگاه این نیرو و خانواده‌های آنها تبریک گفت.

وی همچنین از بخش های گوناگون مرکز آموزش شهدای وظیفه و آمادگاه بازدید و با تعدادی از کارکنان بصورت  چهره به چهره دیدار کرد.

فرمانده کل ارتش در جمع تعدادی از کارکنان پایور و وظیفه، ضمن تبریک روز نیروی دریایی ارتش، با تبیین تقریظ فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) در مورد ماموریت ناوگروه 75، یادآور شد: با تاکید مقام معظم رهبری بر عزت‌بخشی نیروی دریایی ارتش و لزوم افزایش هرچه بیشتر آمادگی‌های حرفه ای، فنی و علمی، مسئولیت همه ما سنگین تر شد، چراکه ماموریت حفظ و ارتقای عزت را دریافت کرده‌ایم که لازمه آن افزایش توان و آمادگی رزمی است.

وی اضافه کرد: کار همرزمان ما در نیروی دریایی ارتش در مامویت ناوگروه 75 و سایر ماموریت‌های عملیاتی بسیار عظیم و ستودنی است، اما آنچه آن را برکت داد و منوّر و متجلّی کرد، دو پیام فرماندهی معظم کل قوا در بازگشت ناوگروه و تقریظ اخیر معظم‌له بود.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: حقیقتا این جلوه ناشی از «اشاره ولایت» است و ما از خدا می خواهیم که همه امورمان مشمول این «اشاره ولایت» باشد و ما را قدردان نعمت بزرگ ولایت قرار دهد و سایه پُربرکت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را تا ظهور حضرت امام زمان(عج) و در کنار ایشان بر سر ما مستدام بدارد.

116

بیشتر بخوانید:

سرلشکر موسوی: ذوالفقار 1400 از موفق‌ترین رزمایش‌های مشترک ارتش بود/ نیروهای مسلح پشتیبان میدان‌ دیپلماسی هستند

سرلشکر موسوی: همه‌ ماموریت‌های رزمایش نیروی هوایی ارتش با موفقیت انجام شد

سرلشکر موسوی: خوداتکایی ویژگی بارز ناوگان دریایی 75 است

کلیدواژه