اردیبهشت 23, 1401 10:24 Asia/Tehran [Updated: خرداد 02, 1401 22:26 Asia/Tehran]
  • افتتاح بیست وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ایران

تهران- ایران پرس: بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت ایران امروز (جمعه) با حضور «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، هزار و 200 شرکت ایرانی و 44 شرکت خارجی از 11 کشور دستاورد‌های خود را ارائه می‌کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی پس حضور در آیین افتتاح بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، در بازدید از سالن‌های این نمایشگاه از نزدیک در جریان دستاوردها، تولیدات و پروژه‌‌های در حال اجرای شرکت‌های مختلف فعال در این حوزه قرار گرفت.

 قالیباف با حضور در غرفه شرکت ملی نفت ایران به صورت وبیناری با مسئولان و کارگران این شرکت در نقاط مختلف کشور ارتباط زنده برقرار کرد و پس از استماع دستاوردها و کارکردهای شرکت های تابعه و همچنین دغدغه های مطرح شده، با یادآوری نکاتی از اقدامات آنها قدردانی به عمل آورد.

در این بازدید «جواد اوجی» وزیر نفت، «فریدون حسنوند» رئیس کمیسیون انرژی مجلس، «علی عسگری» مدیرعامل پتروشیمی خلیج فارس، «مجتبی توانگر» عضو کمیسیون اقتصادی، «محسن خجسته مهر» رئیس شرکت ملی نفت ایران، رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کردند.

 این نمایشگاه با شعار «نفت دانش بنیان؛ تولید ایرانی، صادرات جهانی»، از 23 تا 26 اردیبهشت ماه 1401 میزبان شرکت های کوچک و بزرگ نفتی، سرمایه گذاران بزرگ نفت، مدیران و مسئولان این حوزه، فعالان و نخبگان داخلی و خارجی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و پالایش است.

117

کلیدواژه