اردیبهشت 24, 1401 09:23 Asia/Tehran [Updated: خرداد 03, 1401 19:30 Asia/Tehran]
  • عکاس: مرتضی صالحی
    عکاس: مرتضی صالحی

اصفهان- ایران‌پرس: نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی و دوازدهمین نمایشگاه اصفهان‌پلاست با حضور حدود 100 شرکت تولیدی و صاحب‌نام ایرانی از جمله شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در اصفهان برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی، مهمترین رویداد بخش رنگ و زرین و پوشش‌های صنعتی در ایران است که از 10 تا 14 ماه مه 2022 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان دایر است.   

توانمندی شرکت‌های ایرانی در بخش انواع رنگ، صنعت آبکاری، انواع رزین، انواع چسب‌های عمومی و صنعتی، تولیدکنندگان انواع رنگ‌ها و پوشش‌ها با کاربری‌های مختلف، تجهیزات و ماشین‌آلات تولید در نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین اصفهان به نمایش گذاشته شده است.

نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی اصفهان نشان می‌دهد ایران در بخش حلال‌ها از ورود مواد اولیه بی‌نیاز شده است.

همچنین دستگاه‌های تزریق پلاستیک ساخت ایران از نقطه قوت دوازدهمین نمایشگاه اصفهان‌پلاست است و این نمایشگاه تخصصی هم به‌خوبی توانمندی‌های ایران را در بخش پلاستیک به نمایش گذاشته است.  

ساخت و تولید کاغذهای سنگی حامی محیط زیست بخش ویژه دوازدهمین نمایشگاه اصفهان‌پلاست است و این نوع کاغذ می‌تواند جایگزین کاغذهای سلولزی و ورق‌های پلیمری شود.

117

کلیدواژه