تیر 02, 1401 12:17 Asia/Tehran [Updated: تیر 12, 1401 22:04 Asia/Tehran]
  • رئیسی: از نیروهای بومی در طرح توسعه پتروشیمی خراسان استفاده شود

بحنورد- ایران پرس: رئیس جمهور در بازدید از مجتمع پتروشیمی خراسان، استفاده از نیرو‌های بومی در طرح توسعه این واحد تولیدی را ضروری دانست.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سید ابراهیم رئیسی روز پنج‌شنبه در ابتدای سفر دولت مردمی به استان خراسان شمالی، با حضور در پتروشیمی خراسان از نزدیک در جریان روند توسعه این واحد تولیدی قرار گرفت و دستورهای لازم را برای رفع مشکلات آن صادر کرد.

رئیس جمهور در بازدید از این واحد تولیدی که از سال ۱۳۷۵ مورد بهره‌ برداری قرار گرفته، اظهار داشت: توسعه این واحد تولیدی نیازمند کار جهادی و انقلابی است.

رئیسی در جمع کارگران پتروشیمی خراسان ضمن استماع مشکلات و دغدغه‌های کارکنان این مجتمع تولیدی با ابراز خرسندی از حضور در جمع این عزیزان گفت: تلاش شما کارگران و کارکنان این واحد تولیدی برای کشور قدرت، امنیت و عزت ایجاد می‌کند.

رئیس جمهور افزود: کشوری می‌تواند مستقل و مقاوم باشد که استقلال اقتصادی و تولید عالی داشته و دستش جلوی بیگانگان دراز نباشد و در نتیجه اقتصاد مقاوم در مقابل تکانه‌های اقتصادی داشته باشد.

رئیسی ضمن خدا قوت به تمامی دست‌اندرکاران این مجتمع پتروشیمی، اظهار داشت: گام‌هایی همچون جایگزینی پساب به جای آب شرب که در حال حاضر در این واحد تولیدی استفاده می‌شود، افزایش تولید و اشتغال و حل مشکل مسکن کارگران برای توسعه این واحد تولیدی لازم و ضروری است.

رئیس جمهور همچنین بر ضرورت استفاده از نیروی بومی در طرح توسعه پتروشیمی خراسان تاکید کرد.

112

کلیدواژه