مهر 01, 1401 14:03 Asia/Tehran [Updated: مهر 02, 1401 18:02 Asia/Tehran]

نمازگزاران در شهرستان های مختلف ایران اسلامی و در تهران امروز (جمعه) پس از برگزاری نماز جمعه، علیه آشوب، ناامنی و اقدامات هنجارشکنانه راهپیمایی کردند.

حمله آشوبگران به اموال عمومی و خصوصی و حافظان نظم و امنیت به بهانه فوت «مهسا امینی» دیشب (پنجشنبه) در تهران و چند شهر ایران ادامه داشت.

در این آشوب ها خودروهای امدادی، آمبولانس ها و ماشین های آتش نشانی نیز از حمله آشوبگران در امان نماند؛ بطوریکه تا کنون چندین نفر از تکنیسین های پزشکی و ماموران امدادی زخمی و در بیمارستان بستری شدند،61  دستگاه آمبولانس تخریب شد.

به گفته «علیرضا زاکانی» شهردار تهران در روزهای اخیر 23 دستگاه خودرو آتش نشانی آسیب دیده و 43 دستگاه اتوبوس و 54 ایستگاه به بهانه اعتراض تخریب شد.

همچنین تعدادی از ماموران انتظامی که برای جلوگیری از تخریب اموال عمومی اقدام کرده بودند توسط آشوبگران به شهادت رسیدند.

با وجود این اقدامات تخریبی توسط عده ای معدود از اخلالگران و تلاش رسانه های معاند برای تحریک افکار عمومی امروز جمعه جوی آرام در سراسر ایران گزارش می شود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، بعد از نماز جمعه؛ نمازگزاران در شهرستان های مختلف ایران اسلامی در محکومیت اقدام آشوبگران راهپیمایی کردند.

راهمپیمایان با سر دادن شعارهایی آشوب، ناامنی و اقدامات هنجارشکنانه را محکوم کردند.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه پایانی تظاهرات بزرگ مردم ایران در محکومیت فتنه گران و هتاکان به مقدسات دینی و اقدامات هنجارشکنانه قرائت شد.

117

بیشتر بخوانید:

خروش غیرت مردم علیه اغتشاشگران/ ایرانی‌ها امروز یکصدا آشوب‌ها را محکوم می‌کنند

کلیدواژه