آذر 03, 1401 17:01 Asia/Tehran [Updated: آذر 03, 1401 17:01 Asia/Tehran]

اسلامشهر- ایران پرس: رئیس جمهور از پروژه بیمارستانی 403 تختخوابی در حال احداث شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «سیدابراهیم رئیسی» که صبح امروز پنجشنبه به منظور انجام بخش دیگری از سفر دولت مردمی به شهرستان‌های استان تهران به اسلامشهر سفر کرده بود از پروژه در حال احداث بیمارستان 403 تختخوابی این شهرستان بازدید کرد و در جریان روند تکمیل این پروژه قرار گرفت.

پروژه بیمارستان 403 تختخوابی اسلامشهر از جمله پروژه‌های معطل مانده این شهرستان است که روند احداث آن از 14 سال پیش آغاز شده بود اما تا پیش از آغاز به کار دولت سیزدهم تنها 30 درصد پیشرفت داشت.

پس از استقرار دولت مردمی و با اهتمام مسئولان دولت در یک سال گذشته بر اساس مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به تهران و تخصیص بودجه 400 میلیاردی، پیشرفت آن به 73 درصد رسیده است و بناست مرحله اول آن (اورژانس و درمانگاه) تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

رئیس جمهور در جریان بازدید از این پروژه با بیان اینکه اقدام جهادی مسئولان برای تسریع در تکمیل این پروژه عظیم بسیار ارزشمند است و قطعا مردم نیز قدردان آن خواهند بود، تصریح کرد: «سلامت» از جمله خدماتی است که مستقیماً در سبد خانواده قرار می‌گیرد و قطعاً تکمیل این پروژه و رفع نیاز مردم به خدمات درمانی اقدامی شایسته و ارزشمند خواهد بود.

رئیسی با تاکید بر لزوم بهره گیری حداکثری از توان نیروهای بومی برای تامین کادر بیمارستان تصریح کرد: نزدیکی این پروژه عظیم بیمارستانی به فرودگاه امام خمینی(ره) می تواند در گردشگری سلامت هم مورد استفاده قرار بگیرد که امیدواریم با سرعت مناسب به نتیجه برسد و نیاز مردم این شهرستان به خدمات درمانی را تا حد زیادی مرتفع کند.

117

بیشتر بخوانید:

 

رئیسی: به هیچ عنوان چرخ تولید هیچ کارخانه ای نباید کُند یا متوقف شود

رئیس جمهور: با وجود تحریم دشمن صادرات نفتی و غیر نفتی دچار وقفه نشد

بازدید رئیس جمهور از روند احداث پروژه ملی مترو اسلامشهر

رئیس جمهور تاکید کرد: ضرورت حفظ روحیه انقلابی در کشور

رئیس جمهور وارد اسلامشهر شد

کلیدواژه