آذر 04, 1401 10:26 Asia/Tehran [Updated: آذر 04, 1401 10:34 Asia/Tehran]
  • خوشحالی رونالدو از رکوردشکنی: به خودم افتخار می‌کنم

قطر- ایران پرس: کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال، از این که موفق شده در پنجمین جام جهانی متوالی گل بزند ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، تیم ملی پرتغال شب گذشته در اولین دیدارش در جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی غنا رفت و موفق شد با نتیجه 2-3 برابر این تیم به پیروزی برسد. 

اولین گل این بازی و تیم ملی پرتغال را رونالدو به ثمر رساند، بازیکنی که از ابتدای این دیدار نشان داده بود عطش زیادی برای گلزنی دارد و مترصد فرصتی برای باز کردن دروازه حریف است. او با گل کردن پنالتی‌ای که به سود تیمش اعلام شده بود در واقع رکوردی به یاد ماندنی و شاید دست نیافتنی را نیز به نام خودش به ثبت رساند.

این پنجمین حضور رونالدو در مسابقات جام جهانی است و او موفق شده است در هر پنج دوره این مسابقات دروازه حریفان را باز کند. رونالدو پس از پایان این مسابقه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از ثبت چنین رکودی به خودم افتخار می‌کنم. این لحظه بسیار زیبایی است و من حالا پنج جام جهانی را در کارنامه دارم که بسیار خوشحالم می‌کند.

این ستاره تیم ملی پرتغالی با اشاره به شرایط بازی برابر غنا گفت: ما توانستیم پیروز شویم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم. این پیروزی از اهمیت بسیار زیادی برای ما برخوردار است. ما می‌دانیم که اولین بازی در چنین رقابتی بسیار مهم و حساس است.

113

بیشتر بخوانید:

جام جهانی 2022 قطر؛ پیروزی سخت پرتغال مقابل غنا

کلیدواژه