اردیبهشت 01, 1396 22:50 Asia/Tehran [Updated: مهر 15, 1398 18:50 Asia/Tehran]
  • دمشق: تجاوز اسرائیل به سوریه، نشان دهنده پشتیبانی مستقیم رژیم صهیونیستی از تروریست ها است

وزارت دفاع سوریه جمعه شب در بیانیه ای تاکید کرد: تجاوزات رژیم صهیونیستی به خاک سوریه با هدف پشتیبانی از تروریست ها انجام می گیرد.

به گزارش پارس تودی به نقل از ایرنا، وزارت دفاع سوریه با اشاره به حمله جمعه شب رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه در اطراف شهرک «خان ارنبه» در استان «قنیطره» جنوب این کشور تصریح کرد: این تجاوز پس از شکست گروه های تروریستی در نفوذ به مراکز نظامی اطراف قنیطره انجام و بار دیگر پشتیبانی و حمایت مستقیم رژیم صهونیستی از گروه های تروریستی را ثابت کرد.

وزارت دفاع سوریه در این بیانیه خاطر نشان کرد، تلاش های ناامیدانه اسرائیل نمی تواند نیروهای مسلح سوریه را از ادامه مبارزه و نابودی گروه‌‌های تروریستی که بازوی رژیم صهیونیستی در منطقه به شمار می روند باز دارد.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع سوریه، نیروی هوایی رژیم صهیونیستی عصر جمعه دو موشک را از سرزمین های اشغالی به سوی یکی از پایگاه های ارتش سوریه در اطراف شهرک خان ارنبه شلیک کردند. این حمله تنها خسارت های مادی برجا گذاشت.

اسرائیل همواره برای حمایت و پشتیبانی از تروریست ها، مواضع ارتش سوریه را هدف قرار می دهد.

بحران در سوریه از سال 2011 با تهاجم گسترده گروه‎های تروریستی مورد حمایت عربستان، رژیم صهیونیستی، آمریکا و متحدانشان برای سرنگون کردن دولت قانونی «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه آغاز شده است.117

کامنت