خرداد 09, 1398 21:00 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • یحیی السنوار: اگر حمایت‌های ایران نبود، مقاومت فلسطین به توانمندی‌های فعلی دست نمی‌یافت

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نوار غزه گفت: پس از اینکه امت عربی از حمایت ما شانه خالی کرد، اگر حمایت‌های ایران از مقاومت فلسطین نبود نمی‌توانستیم به توانمندی‌های فعلی دست یابیم.

به گزارش پارس تودی، «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس روز پنجشنبه در اجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضه ملت فلسطین در نوار غزه گفت: اگر دشمن حملات خود را تکرار کند مقاومت فلسطین، تل آویو و سایر شهرک‌ها صهیونیست نشین را با موشک‌های بیشتری هدف قرار خواهد داد.

سنوار با بیان اینکه اکنون با شدت گرفتن توطئه‌ها برای نابودی آرمان فلسطین، موضع ویژه‌ای اتخاذ خواهیم کرد، افزود: مبارزه ما جز با پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی در همه سرزمین فلسطین و تعیین قدس به عنوان پایتخت آن به پایان نخواهید رسید.

وی تصریح کرد: توان و تجهیزات خود را برای جنگ با دشمن تا نابودی کامل آن، توسعه داده‌ایم و همچنان این مسیر را ادامه خواهیم داد.

اجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در غزه با شعار «نه به معامله قرن» در آستانه روز قدس با حضور «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس، «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی، «جمیل مزهر» نماینده کمیته عالی ملی حرکت بازگشت و شکست محاصره برگزار شد و بیش از هزار مهمان از مسئولان گروه‌های فلسطینی، شخصیت‌های مستقل و خانواده‌های شهدای راهپیمایی بازگشت و نیز بیش از 250 نفر از خبرنگاران و مسئولان رسانه‌ای، فرهیختگان، دانشگاهیان و جوانان فعال فضای مجازی در آن حضور داشتند.

در آغاز این مراسم نیز امیر دریابان «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی در ارتباط زنده تصویری، مجاهدت نیروهای مقاومت اسلامی را موجب عزت و آبروی اسلام، شکستن هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی و به حضیض ذلت کشاندن این رژیم غاصب دانست و با تکریم نیروهای مقاومت گفت: ما دست و بازوی شما را می‌بوسیم و بر این بوسه افتخار می‌کنیم. 142/118

بیشتر بخوانید:

شمخانی: رژیم صهیونیستی رو به نابودی است

 

کلیدواژه

کامنت