آبان 24, 1400 11:36 Asia/Tehran [Updated: آبان 24, 1400 11:41 Asia/Tehran]
  • ضربه سخت سایبری به رژیم صهیونیستی / مراکز حیاتی اسرائیل قابل مشاهده شد

گروه هکری «عصای موسی» از دستیابی به حجمی از فایل‌ها، تصاویر و نقشه‌های سه بعدی رژیم صهیونیستی و انتشار بخشی از اطلاعات حساس آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، گروه هکری «عصای موسی» (Moses_Staff) که اخیرا موفق به انجام حملات سایبری  به مراکزی در فلسطین اشغالی شده است، با انتشار ویدئویی جدید، رژیم صهیونیستی را بار دیگر غافلگیر کرد.

در فیلم منتشر شده از سوی  گروه هکری عصای موسی،  تصاویر و نقشه‌های تأسیسات حیاتی رژیم صهیونیستی نشان داده شده و اعلام می‌شود، این تصاویر نمونه‌ دقیقی است که اخیرا پس از هک زیرساخت‌های سایبری رژیم صهیونیستی به دست آمده و یک شکست برای امنیت سایبری تل‌آویو محسوب میشود.

گروه هکری عصای موسی، ششم نوامبر نیز با حمله به سرورهای اطلاعاتی شرکت‌های اسرائیلی، اسنادی از جمله شناسنامه، اوراق دفاتر وکلا، چک‌ها، گزارش های مالی و ... به دست آمده در این حمله هکری را فاش کرد. 

فایل‌هایی که در حمله  هکرهای عصای موسی منتشر شده، شامل تصاویر «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم اسرائیل و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستسی و نامه سال 2010 گانتز به معاون رئیس ستاد مشترک ارتش و رئیس اطلاعات نیروهای مسلح اردن می‌شد.

در پی این اتفاقات، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» به نقل از مقامات این رژیم نوشت: "اسرائیل آمادگی مقابله با خطر حملات سایبری را ندارد."

«آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعتراف کرد، مهمترین تهدید فراروی اسرائیل در این مرحله، حول محور حملات سایبری علیه مؤسسات و تأسیسات اقتصادی و مدنی است. 

117

بیشتر بخوانید:

اعتراف اسرائیل به شکست در جنگ سایبری

کلیدواژه