آذر 05, 1400 08:10 Asia/Tehran [Updated: آذر 05, 1400 08:16 Asia/Tehran]
  •  الزهار: صهیونیست‌ها هیچ آینده‌ای در فلسطین ندارند

محمود الزهار، یکی از رهبران جنبش حماس گفت: برای یهودیان صهیونیست، آینده‌ای در فلسطین وجود ندارد و مردم این کشور، آنان را اخراج خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «محمود الزهار» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد: جریان مقاومت در قدس افزایش پیدا کرده و یکی از مهمترین مصادیق آن، عملیات «شمشیر قدس» و عملیات استشهادی «فادی ابوشخیدم» بود.

الزهار در خصوص عملیات ضدصهیونیستی شهید ابو شخیدم گفت: این عملیات نشان دهنده صداقت و اعتقاد مردم مسلمان فلسطین و عشق به وطن است و هر کس به اندازه توان خود تلاش می‌کند یهودیان را از فلسطین اخراج کند، به ویژه از قدس، حتی اگر این فداکاری به شهادت ختم شود. 

این مسئول حماس افزود: مقاومت درحال قدرت گرفتن است و بارزترین نمونه آن، جنگ 12  روزه غزه (سیف القدس) و عملیات دلاورانه شهید فادی ابو شخیدم در مقابل نظامیان صهیونیست بود که به هلاکت آنان و شهادت خود منجر شد.

الزهارخاطر نشان کرد: این عملیاتها ادامه دارد و بنا به دلایلی مانند آمادگی، زمینه‌چینی، انتخاب مکان و زمان مناسب برای وارد کردن ضربات مهلک به ارتش صهیونیستی، جز برای مدتی متوقف نخواهد شد.

یکشنبه گذشته شهید «ابو شخیدم» در یک عملیات ضدصهیونیستی در قدس اشغالی، چهار صهیونیست را  زخمی  کرد و یک تن دیگر را به هلاکت رساند و خود نیز به شهادت رسید.

116

بیشتر بخوانید:

عصائب اهل الحق: تروریست خواندن حماس حمایت مطلق انگلیس از صهیونیسم است

تشکیلات خودگردان: حماس از ارکان اساسی نقشه سیاسی فلسطین است

خوش خدمتی جدید لندن به تل آویو با تروریستی اعلام کردن حماس

امیرعبداللهیان تروریستی خواندن حماس از سوی بریتانیا را محکوم کرد

محمودالزهار: تصمیم بریتانیا علیه حماس برای راضی کردن اسرائیل است

کلیدواژه