خرداد 31, 1401 08:29 Asia/Tehran [Updated: مرداد 20, 1401 14:27 Asia/Tehran]

غزه- ایران‌پرس: سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، رزمایش «عزم الصادقین» گردان‌های «سرایا القدس» در غزه حامی پیام قاطع به دشمن صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، گردان‌های «سرایا القدس»، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از روز دوشنبه رزمایشی را با عنوان «عزم الصادقین» آغاز کرده است و در این رزمایش، راکت و موشک به اهداف و دشمن فرضی در دریای غزه شلیک می‌شود.
«طارق سلمي»، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت وگو با خبرنگار ایران‌پرس در غزه تصریح کرد، رزمایش «عزم الصادقین» در زمان مهمی برگزار می‌شود که جنایت‌های اشغالگران صهیونیست ضد ملت فلسطین و فلسطینیان در بند رژیم صهیونیستی درحال افزایش است.
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد، رزمایش گردان‌های «سرایا القدس» در دریای غزه این پیام به اشغالگران می‌دهد که مقاومت فلسطین در برابر  جنایت‌های رژیم اسرائیل سکوت نخواهد کرد. 
«طارق سلمي» خاطرنشان کرد، رزمایش گردان‌های «سرایا القدس» درچارچوب ارتقای رزمی مقاومت با هدف آمادگی برای هرگونه نبرد آتی با دشمن صهیونیستی درحال برگزاری است.
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد، رزمایش «عزم الصادقین»  تاکیدی بر آمادگی کامل مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است و مقاومت برای دفاع از مردم فلسطین، سدی در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی است. 
رزمایش گردان‌های «سرایا القدس»، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین که از روز دوشنبه در دریای غزه شروع شده است، چند روز ادامه خواهد داشت. این رزمایش، قدرت مقاومت غزه را در برابر رژیم اسرائیل به نمایش گذاشته است.

112

بیشتر بخوانید:

حماس و جهاد اسلامی خواستار تداوم مبارزات مردم فلسطین با رژیم اشغالگر شدند

کلیدواژه