مرداد 14, 1401 20:38 Asia/Tehran [Updated: مرداد 14, 1401 20:43 Asia/Tehran]
  • زیاد النخاله: تل‌آویو را هدف قرار می‌دهیم/ هیچ خط قرمزی وجود ندارد

زیاد النخاله، دبیرکل جهاد اسلامی در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به باریکه غزه اعلام کرد: دشمن باید توقع یک نبرد را داشته باشد؛ برای این نبرد هیچ خط قرمزی وجود ندارد.

جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی عصر امروز (جمعه) عملیاتی موسوم به «صبح صادق» را برای حمله به مواضع جهاد اسلامی فلسطین در باریکه غزه شروع کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به دنبال تجاوزات هوایی رژیم صهیونیستی به باریکه غزه که به شهادت چند فلسطینی از جمله یکی از فرماندهان برجسته جنبش جهاد اسلامی منجر شد، تصریح کرد: این را در مقابل مردم فلسطین اعلام می‌کنم که تل آویو زیر آتش موشک‌های مقاومت قرار خواهد گرفت.

النخاله با بیان اینکه امروز آزمونی برای مقاومت فلسطین در نبرد با این تجاوز است، افزود:«سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد و گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) برای انجام حملاتی یکپارچه به اهداف رژیم صهیونیستی آماده هستند.

فوزی برهوم، عضو ارشد جنبش حماس نیز با اشاره به این که شهرک نشینان صهیونیست در تیررس اهداف مقاومت فلسطین قرار دارند، تاکید کرد: خون فلسطینیان، خط قرمز ماست و هر نظامی و شهرک نشین صهیونیستی در تیررس اهداف مقاومت فلسطین قرار دارند.

وزارت بهداشت فلسطین در باریکه غزه، شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به این باریکه را تا این لحظه هشت نفر اعلام کرده است.

116

بیشتر بخوانید:

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به سنگر دیده‌بانی گردان‌های القدس در غزه

شهرک‌نشینان غزه در فکر ترک سرزمین‌های اشغالی/ خاک اسراییل را به رسمیت نمی‌شناسیم

حماس: اسرائیل با چراغ‌سبز آمریکا به‌غزه حمله کرد

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به باریکه غزه 

کلیدواژه