روزنامه تهران تایمز به نقل از منابع آگاه نوشت، ایران به حدود 70هزار صفحه از اسناد سری و به کلی سریِ قضایی رژیم صهیونیستی دست یافته است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، روزنامه تهران تایمز در گزارشی به ارائه اطلاعات جدید از حفره بزرگ امنیتی در رژیم صهیونیستی پرداخت و نوشت، چند روز پیش خبری در شبکه المیادین به نقل از برخی منابع امنیتی در ایران منتشر شد که در آن عنوان شده بود از طریق یکی از احزاب مخالف نتانیاهو، اطلاعاتی از یک پرونده قضایی مهم و محرمانه در رابطه با بنیامین نتانیاهو و خانواده او از یک دادگاه رژیم صهیونیستی در اختیار قرار گرفته که بر اساس پاراف مقام قضایی، افشای این پرونده به امنیت رژیم صهیونیستی آسیب وارد خواهد کرد و به همین منظور این پرونده مختومه اعلام شده است‌.

اما بر اساس اطلاعات جدیدی که منابع آگاه در اختیار روزنامه تهران تایمز قرار داده‌ اند، موضوع فراتر از پرونده قضایی نتانیاهو بوده و کل پرونده های آرشیوی و جاری سیستم قضایی رژیم صهیونیستی هم اکنون در اختیار ایران است.

به عنوان مثال بر اساس اطلاعات تکمیلی منابع آگاه، بنیامین نتانیاهو و همسر او دچار یک بیماری عود کرده روانپزشکی بوده اند که یکی از اعضای حزب لاپید، با ارائه پرونده های پزشکی آنها به دادگاه، طی شکایتی نتانیاهو را فاقد صلاحیت لازم برای تصدی پست در رژیم صهیونیستی معرفی می کند.

دادگاه رژیم صهیونیستی پس از چند ماه بررسی و تایید اسناد پزشکی، قصد ورود جدی به پرونده را داشته اما مقام بالاتر قضایی، در دست نوشته ای اعلام می کند: "دادگاه صلاحیت رسیدگی به این پرونده را ندارد؛ بررسی بیشتر این پرونده ممکن است امنیت اسراییل را با مخاطره روبرو کند."

علاوه بر این پرونده، پرونده های متعدد دیگری از بنیامین نتانیاهو بدست آمده که تماما با نفوذ و رشوه یا اعمال تهدید، از دستور کار رسیدگی خارج شده است.

از دیگر موارد بدست آمده، خیانت قضایی و تبعیض بین شهروندان عرب تبار و غیرعرب تبار بوده که همواره بر اساس یک نظام نامه غیر اعلامی، آراء به ضرر عرب تبارهای رژیم صهیونیستی صادر شده است.

در کل بیش از 70 هزار برگ سند قضایی که برخی از آنها ممهور به مهر محرمانه و فوق محرمانه هستند در حال حاضر به بیرون درز کرده و بررسی و آنالیز آنها در حال حاضر در حال انجام است.

115