تهران- ایران پرس: رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس اعلام کرد: فردا (شنبه) در حمایت از کودکان نوار غزه در سراسر کشور تجمعاتی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار سرتیپ «رمضان شریف» روز جمعه گفت: مردم ایران از آغاز عملیات طوفان الاقصی حمایت خود را از مردم فلسطین و رزمندگان مقاومت اعلام کرده و به دلیل قرابت دینی و درخواست ملت، از کمک‌های خود دریغ نکرده اند.

سردار رمضان شریف افزود: باهمت همه مردم ایران، روز شنبه در تهران و به فراخور شرایط در مراکز استان ها، تجمعی تحت عنوان «حمایت از کودکان مظلوم غزه» برگزار می‌شود.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس تصریح کرد: سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران مراسم تهران خواهد بود.

گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه - هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است و همزمان نیز اقدام به بازداشت جوانان معترض فلسطینی در کرانه باختری می کند.

شمار شهدای فلسطینی در نتیجه‌ حملات ارتش رژیم صهیونیستی به باریکه غزه به بیش از 12 هزار نفر رسیده است.

117