دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی:
علی اکبر ولایتی، دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی

تهران-ایران پرس: دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی با اشاره به رویدادهای امروز در فلسطین اشغالی گفت: این عملیات پیروزمندانه که قطعاً روند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسهیل و تسریع خواهد کرد.

به‌ گزارش خبرگزاری ایران پرس، علی اکبر ولایتی، دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی با اشاره به رویدادهای امروز در فلسطین اشغالی نوشت:

 

بسم الله الرحمن الرحيم
انا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُبِينًا (فتح، ١)

سلام و درود خدا بر فلسطین مظلوم و مقتدر و مجاهدان راه حق که امروز سرافرازتر از گذشته به مجاهدت،جانفشانی و قدرت نمایی ادامه می دهند.

تصاویر منتشره از عملیات امروز مقاومت اسلامی فلسطین علیه رژیم جنایتکار صهیونیستی که استحکامات و هیمنه این رژیم را در هم شکست فتح بزرگی است که موجب وحشت همراه با بهت و حیرت دشمنان و سرور و خوشحالی مسلمانان در اقصی نقاط جهان به ویژه در غرب آسیا شده است. دوران تحكم و زورگویی رژیم تروریستی صهیونیستی به پایان رسیده و آنچه امروز در سرزمین های اشغالی رخ می دهد تجلی بخش کوچکی از قدرت و اقتدار انباشته جبهه مقاومت اسلامی در فلسطین است.

عمليات طوفان الاقصی که پاسخی به جنایات مستمر رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی است، قطعاً موازنه قدرت در فلسطین اشغالی را به صورت بنیادین تغییر داده و رژیم صهیونیستی را بیش از پیش در موضع ضعف قرار خواهد داد. 

این عملیات پیروزمندانه که قطعاً روند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسهیل و تسریع خواهد کرد، نویدبخش نابودی قریب الوقوع رژیم صهیونیستی است.

این پیروزی بزرگ و راهبردی را که یک هشدار جدی به تمام سازشکاران در منطقه است، به پیشگاه حضرت وليعصر (عج)، أحاد امت اسلام و همچنین ملت غیور فلسطین، فرماندهان و رزمندگان گروه های مقاومت اسلامی و همچنین خانواده شهدا و مجروحان تبریک عرض نموده، معتقدیم پیروزی های روزافزون تا نابودی این رژیم جنایتکار ادامه خواهد داشت.

116

بیشتر بخوانید: 

مفقود شدن دهها شهرک‌نشین صهیونیست در عملیات طوفان الاقصی

فرار اسرائیلی‌ها از شهرک‌های اطراف غزه

عملیات توفان‌الاقصی؛ ترس و وحشت صهیونیست‌ها

ببینید؛ سجده شکر هنیه و دیگر رهبران مقاومت