تهران – ایران پرس: رادیو مقاومت در چهارمین سال فعالیت خود صدای مقاومت مقتدر را از ۱۵ آبان آغاز کرد و تا پایان دی ماه ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، شبکه رادیویی «مقاومت» با شعار تبیین گفتمان مقاومت و با هدف بازنمایی رسانه‌ای این گفتمان در بستر افکار عمومی جامعه ایرانی و مقابله با جنگ شناختی دشمن از امروز (دوشنبه) تا پایان دی فعالیت خود را به صورت ۲۴ ساعته آغاز کرد.

ضرورت تبیین اقتدار جبهه مقاومت در مقابله با استکبار و صهیونیسم و بیان دستاورد‌های آن، تعمیق و بازتاب گفتمان مقاومت، جبهه مقاومت و اثرات این شجره طیبه و تقویت مکتب جهانی شهید سلیمانی از جمله اهداف و محور‌های فعالیت شبکه رادیویی «مقاومت» است.

اتصال بازه زمانی مقاومت دلیرانه امروز مردم قهرمان فلسطین با سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اهمیت فعالیت 75 روزه رادیو مقاومت به عنوان یک رادیوی فصلی در معاونت صدا را دو چندان کرد.

این رادیو از 15 آبان تا 30 دی ماه روی موج fm ردیف 95.5 مگاهرتز فعالیت می‌کند.

به گفته علیرضا داوودی، سردبیر ارشد رادیو مقاومت، این رادیو رسالت تبدیل شدن به صدای جریان مقاومت هم در داخل کشور و هم در خارج را بر عهده دارد.

وی افزود: هر سال، این رادیو از ابتدا تا انتهای دی ماه فعالیت می کرد اما با توجه به اینکه جریان مقاومت پس از عملیات طوفان الاقصی وارد فاز جدیدی از مبارزه علیه علیه رژیم صهیونیستی شد، رادیو مقاومت کار خود را یک ماه و نیم زودتر آغاز کرد.

داوودی بیان کرد: این رادیو واقعیت ها، رویدادها و تحولات روزانه جریان مقاومت را به سمع شنوندگان خواهد رساند. همچنین، این رسانه به دنبال ایجاد یک خط دفاعی در برابر تهاجم رسانه های رژیم صهیونیستی و هم پیمانان آنان است.

/ 114