به دنبال تهدیدهای مکرر صهیونیست‌ها برای در پیش گرفتن سیاست ترور فرماندهان مقاومت فلسطین درپی شکست‌های میدانی ارتش رژیم صهیونیستی، عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از هماهنگی این جنبش و حزب الله لبنان برای پاسخ به رژیم اشغالگر در صورت مرتکب شدن چنین حماقتی خبر داد.

رژیم صهیونیستی که اخیرا از عملیات‌های موشکی مقاومت فلسطین به ستوه آمده و توان دفع این حملات را ندارد، بار دیگر سیاست ترور را در دستور کار خود قرار داده و تهدید به ترور رهبران مقاومت فلسطین در نوار غزه می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری ایران پرس، «ولید القططی» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این خصوص اظهار داشت: مقاومت گزینه‌هایی برای پاسخ به ترورهای احتمالی دارد و در مقابل رژیم اشغالگر متحد است.

القططی با بیان اینکه امروز مقاومت با گذشته متفاوت است، تاکید کرد: حماقت اسرائیلی‌ها به نمایندگی نتانیاهو باعث می‌شود که او واقعیت را نبیند. 

پیش از این نیز منابع فلسطینی با اشاره به آماده باش کامل نیروهای مقاومت در نوار غزه تاکید کردند که پاسخ مبارزان به سیاست ترور رهبران مقاومت همه جانبه و برای رژیم صهیونیستی بسیار دردناک خواهد بود.

برخی منابع فلسطینی اعلام کردند که تمام شاخه های نظامی مقاومت فلسطین در نوار غزه در حالت آماده باش کامل هستند زیرا رژیم اشغالگر ممکن است عملیات ترور علیه رهبران فلسطینی را انجام دهد.

گروه های مقاومت فلسطین همچنین به این تفاهم رسیدند که پاسخ به هرگونه عملیات صهیونیستی باید هماهنگ شده و دردناک باشد.125