اگر در منطقه 22 قدمی بزنید، خواهید دید که پروژه های ساختمانی بسیار زیادی در دست ساخت است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، اگر شما به فکر خرید یا سرمایه گذاری در یکی از پروژه های ساختمانی باشید، قطعا در انتخاب خود کمی سردرگم خواهید شد.

در این مقاله 3 نمونه از محبوب ترین پروژه های تهران شهرک چیتگر را به شما معرفی خواهیم کرد.

در ابتدای امر باید گفت این سه پروژه معرفی شده به شما به علت موقعیت مکانی عالی، شرایط سرمایه گذاری بسیار عالی و کارگذاران قابل اعتماد به شما معرفی خواهند شد.

شاید تا همینجا متوجه شده باشید که قصد معرفی پروژه های نخل، رومنس و تریتیوم 4 را به شما داریم. البته اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پروژه هستید می توانید به مقاله "بررسی امکانات و ویژگی های پروژه تریتیوم 4،پروژه برج رومنس و پروژه نخل منطقه 22" نیز مراجعه کنید.

پروژه نخل (شمیم رحمت 3)

این پروژه یکی دیگر از پروژه های سازنده شمیم رحمت 1 و 2 است. پروژه نخل از لحاظ موقعیت مکانی در منطقه کوهک واقع است. شرایط سرمایه گذاری در این پروژه یکی از ایده‌آل ترین حالات ممکن است. در ادامه به بررسی دقیق شرایط سرمایه گذاری در پروژه نخل می‌پردازیم، پس با ما در ادامه همراه باشید.

تعداد برج، طبقات و تعداد واحد های پروژه نخل

این پروژه در حال حاضر در مرحله فوندانسیون است. این پروژه از 4 برج متصل به هم تشکیل شده است. پروژه نخل منطقه 22 دارای 26 طبقه که شامل 21 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، 1 طبقه پارکینگ و 2 طبقه تجاری تفریحی است. در طبقات مسکونی پروژه نخل، 8 واحد وجود دارد. با توجه به طراحی خاص طبقات، هیچ واحدی به واحد دیگر اشراف ندارد.

شرایط فروش فوق العاده برج نخل

شرایط فروش پروژه نخل به صورت سهامی است. شما با توجه به میزان سرمایه خود می‌توانید تعداد سهام مدنظر خود را تهیه کنید. برای خرید هر سهم 10متری لازم است تا شما مبلغ 62 میلیون تومان را واریز کنید. پس از واریز اولیه، اقساط شما شروع خواهند شد. اقساط پروژه نخل برای هر 10 متر مبلغ 1 میلیون و 300 هزار تومان است. توجه داشته باشید که این اقساط به صورت سالانه تغییر خواهند کرد.

نحوه نقل و انتقال نخل منطقه 22

با توجه به شرایط فروش که در فوق ذکر شد، برای خرید هر 10 سهم شما مبلغ 62 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت واریز خواهید کرد و پس از یک پک 10 سهمی در دفتر تعاونی به شما واگذار خواهد شد.

پروژه رومنس

از دیگر پروژه های بی‌نظیر منطقه 22 تهران، برج رومنس است. این برج با توجه به موقعیت مکانی فوق العاده و دسترسی بسیار عالی جزء محبوب ترین پروژه های شهرک چیتگر است.

در ادامه در رابطه با برج رومنس بیشتر بدانید.

تعداد طبقات و واحد های رومنس دریاچه چیتگر

پروژه برج رومنس منطقه 22 در زمینی به مساحت 36 هزار متر در حال ساخت است. پروژه رومنس دارای 8 بلوک است. هر بلوک از این پروژه دارای 17 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی مجلل و 4 طبقه پارکینگ است. در هر طبقه این پروژه در منطقه 22 تهران 6 واحد مسکونی وجود دارد. واحد های مسکونی پروژه رومنس دارای نقشه های 100 متری با دو خواب، 130 متری با سه خواب و 150 متری با سه خواب است.

شرایط پرداخت و پیش فروش پروژه رومنس منطقه 22

شرایط پرداخت پروژه رومنس منطقه 22 تهران یا همان شهرک چیتگر با توجه به متراژ مد نظر شما تعیین می‌شود.

100 متری : 210 میلیون تومان پیش پرداخت، ماه اول 90 میلیون تومان، ماه دوم 80 میلیون تومان و ماه سوم 55 میلیون تومان

130 متری : 260 میلیون تومان پیش پرداخت، ماه اول 130 میلیون تومان، ماه دوم 100 میلیون تومان و ماه سوم 75 میلیون تومان

150 متری : 300 میلیون تومان پیش پرداخت، ماه اول 150 میلیون تومان، ماه دوم 120 میلیون تومان و ماه سوم 82 میلیون تومان

وام بانکی برج رومنس

به جرات می‌توان گفت پروژه رومنس یکی از محبوب ترین پروژه های شهرک چیتگر از لحاظ اقتصادی است. وام بانکی با حاشیه سود 16 درصد و بازپرداخت 4 ساله می‌تواند پروژه رومنس را از دید اقتصادی جذاب‌تر کند. این وام بانکی به صورت خودکار پس از 60 درصد پیشرفت پروژه در حساب اعضا منظور خواهد گردید.

مسائل حقوقی و نوع قرار داد برج رومنس منطقه 22 تهران

پروژه رومنس در حال حاضر در مرحله پذیره نویسی قرار دارد.  در زمان ثبت نام هر شخص، کارتکسی برای شخص صادر خواهد شد. یک هفته پس از صادر شدن کارتکس، پیش سند یا دفترچه برای اعضا صادر خواهد شد.

آشنایی با پروژه تریتیوم 4

اگر به دنبال خرید شاهکار هنری هستید، پروژه تریتیوم 4 می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. اگر در منطقه 22 تهران قدمی بزنید، قطعا ساختمان های تریتیوم 1، 2 و 3 توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

مجموعه ساختمان های تریتیوم در واقع الماس های شرق تهران نام دارند. استفاده از بهترین متریال برای ساخت مجموعه ساختمان های تریتیوم و استفاده از بهترین مهندسان و طراحان ساختمان، پروژه تریتیوم و به خصوص تریتیوم 4 را شاهکاری هنری تبدیل کرده است.

از دیگر ویژگی های این پروژه فوق العاده موقعیت مکانی آن است. دسترسی بسیار عالی به مجتمع های تفریحی، اداری و تجاری به خاص‌تر شدن تریتیوم 4، کمک شایانی کرده است. به زودی شرایط قرار داد، تعداد واحد ها، طبقات و شرایط پیش فروش اعلام خواهد شد. پیش خرید تریتیوم 4 را به هیچ عنوان از دست ندهید.

117