تهران-ایران پرس: ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاداسلامی در ایران، تاکید کرد: رژیم صهیونیستی جنایت بزرگی را علیه مردم در باریکه غزه مرتکب شد که به نظر می آید برای ترمیم وضعیتش در برابر گروه‌های مقاومت انجام شد.

همایش بین اللمللی «از ننگ نکبت تا امروز مقاومت» به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد روز نکبت (سالروز تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی) با حضور فعالان سیاسی و نمایندگان جریان مقاومت در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «ناصر ابوشریف» نماینده جنش جهاد اسلامی فلسطین در ایران،  در همایش بین‌المللی از ننگ نکبت تا امروز مقاومت گفت: رژیم صهیونیستی در وضعیتی قرار دارد که آرزو می‌کند ای کاش ۱۰۰ سال حکومت آنها دوام بیارد و این را مقامات سیاسی و امنیتی سابق و فعل خودشان می‌گویند.

نماینده جنش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، افزود: آنها می‌گویند که اگر مسیر فعلی برای رژیم صهیونیستی تداوم پیدا کند فروپاشی آن رژیم قطعی است.

ابوشریف، همچنین گفت: رابطه رژیم صهیونیستی با آمریکا به عنوان متحد و دوستش کاهش پیدا کرده و البته کاهش قدرت آمریکا در سطح جهانی نیز از دیگر مولفه های خارجی است‌ که‌ به‌ مشکلی برای آن رژیم مبدل شده است.

نماینده جنبش جهاداسلامی در ایران تصریح کرد: موضوع دیگر تقویت و رشد محور مقاومت در منطقه است که این رژیم‌ را با مشکلات و تهدیدات بسیاری مواجه کرده است.

ابوشریف، گفت: پایداری مردم فلسطین هم یکی دیگر از مشکلات امروز رژیم صهیونیستی است که منجر شده زوال و افول آن رژیم شتاب بیشتری بگیرد.

116