منابع خبری شنبه شب اعلام کردند، مردم غزه پس از اعلام توافق آتش‌بس بین نیروهای مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی به خیابان‌ها آمده و جشن پیروزی گرفتند.

منابع خبری شنبه شب از آغاز اجرای توافق آتش‌بس در ساعت ۲۲ به وقت محلی بین نیروهای مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی با میانجیگری مصر خبر دادند.

این در حالی است که دقایقی پیش از آغاز اجرای توافق آتش بس، نیروهای مقاومت فلسطین تل آویو و شهرک‌های صهیونیستی غلاف غزه را هدف حملات موشکی خود قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، اهالی غزه در اردوگاه جبالیا با سر دادن شعارهایی، پیروزی عملیات «انتقام آزادگان» نیروهای مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی را جشن گرفتند.

فلسطینیان ساکن اردوگاه آوارگان «نهر البارد» واقع در شمال لبنان نیز پس از اعلام آتش بس به خیابان آمدند و پیروزی مقاومت در غزه را جشن گرفتند.

از سه‌شنبه گذشته جنگنده‌های ارتش رژیم اسرائیل حملاتی را به غزه انجام داده‌اند. در پاسخ به این حملات، گروه‌های مقاومت فسلطینی «تل آویو» و سایر شهرهای صهیونیست‌نشین در سرزمین‌های اشغالی را با موشک هدف قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه اعلام کرد، گروه‌های فلسطینی تاکنون یک هزار و ۲۳۴ موشک از غزه به سوی اهداف اسرائیلی شلیک کرده‌اند و ارتش این رژیم نیز از ابتدای تحولات اخیر تاکنون به ۳۷۱ هدف در غزه حمله کرده است.125