تهران- ایران پرس: سخنگوی دولت گفت: مردم ایران در راهپیمایی امت رسول الله (ص) با محکومیت آشوب های اخیر، صف خود را از اغتشاش گران جدا کردند.

درحالیکه جمع زیادی از مردم ایران از درگذشت مرحومه «مهسا امینی» متاثر بودند و  باوجود  اعلام نتایج تحقیقات پزشکی قانونی، آشوب طلبان  در برخی شهرها از جمله تهران به اموال عمومی خسارات زیادی  وارد کردند. 

مردم ایران  در بسیاری از شهرها  با حضور خود در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)  اقدامات تخریبی اغتشاشگران در تخریب و حمله به اموال عمومی همچنین  به شهادت رساندن گروهی از حافظان امنیت را محکوم کردند. 

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در روزهای اخیر اقدامات سازماندهی شده ای را شاهد بودیم که با بسترسازی و برنامه ریزی رسانه های معاند صورت گرفت.

این مسئول تاکید کرد، در اغتشاشات اخیر به اموال عمومی خسارت های زیادی وارد شد که به دستگاه های اجرایی تاکید شده است، خسارت ها جبران شود.

بهادری جهرمی در عین حال گفت: جبران خسارت های اخیر برعهده اغتشاش گران ، مسببان و مشوقان خواهد بود.

وی افزود: در جلسه امروز هیات دولت، وزیر اطلاعات نیز گزارشی از همکاری های تنگاتنگ رسانه های معاند و شبکه های اجتماعی با اغتشاش گران ارائه کرد.

117