در پی اعلام عادی سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ای ضمن محکومیت این اقدام، اعلام کرد: اقدام ننگین بحرین در عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی، خیانتی آشکار است. 

به گزارش خبرگزاری ایران پرس ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این بیانیه تصریح کرد پیوستن بحرین به قطار عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نتیجۀ سرسپردگی یک رژیم وابسته است که تحت تعلیمات آمریکایی و اسرائیلی علیه ملت خود ظلم می کند. 

در این بیانیه آمده است اقدامات تحریک آمیزی که در قالب عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی انجام می شود هرگز از عزم و مقاومت ملت‌های جهان اسلام نخواهد کاست و به زودی شاهد آزادی سرزمین‌های اشغالی و قدس به دست جوانان و رزمندگان فلسطین خواهیم بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد این اقدام نابخردانه نه تنها صلح و امنیت به همراه نخواهد داشت بلکه موجب ناامنی و بی ثباتی فزاینده خواهد شد که سازشکاران از جمله حاكمان بحرین را هم در بر خواهد گرفت.
شورای هماهنگی تبليغات اسلامی ضمن محکومیت شدید این توافق ننگين و اقدام خفت بار ، آن را حماقتی راهبردی و  خیانتی بس بزرگ دانسته که تاریخ آن را هرگز فراموش نخواهد کرد .

پس از اینکه امارات و رژیم صهیونیستی 13 اوت گذشته برای عادی سازی روابط به توافق رسیدند، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا جمعه گذشته از توافق بحرین با اسرائیل برای عادی سازی روابط خبر داد. 

مردم بحرین دیروز شنبه در واکنش به توافق آل خلیفه با رژیم صهیونیستی و با وجود استقرار نیروهای امنیتی در خیابان‌ها، با برگزاری تظاهرات، مخالفت خود را با عادی‌سازی روابط حکام آل خلیفه با رژیم صهیونیستی، اعلام کردند. شرکت‌کنندگان در این تظاهرات بر ایستادگی در کنار ملت فلسطین به منظور بازپس‌گیری حقوق خود تأکید کردند. معترضان بحرینی همچنین شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» سر داده و پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را لگدمال کردند.

جمعیت اسلامی الوفاق بحرین نیز با محکوم کردن این اقدام رژیم آل خلیفه اعلام کرد، مردم بحرین آرمان فلسطین را فراموش نخواهند کرد.  جمعیت عمل اسلامی بحرین هم تاکید کرد، گره خوردن سرنوشت آل خلیفه به سرنوشت رژیم صهیونیستی، یک پایان پیش بینی شده برای در پیش گرفتن خیانت، جدایی از ملت‌ فلسطین، خوش خدمتی به استعمارگران و توطئه علیه امت عربی و اسلامی است.

اعلام خبر عادی سازی روابط رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی، موجی از خشم و انزجار کاربران و فعالان فضای مجازی بحرینی را نیز به دنبال داشت و هشتگ "بحرینی ها مخالف عادی سازی روابط"  و "عادی سازی روابط با اسرائیل خیانت است" در بحرین ترند شد.//114

بیشتر بخوانید: 

پیامدهای عادی‌سازی روابط بحرین و امارات با اسرائیل برای آمریکا 

تظاهرات مردم بحرین در مخالفت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی

خشم مردم فلسطین از رژیم آل‌خلیفه؛ تصاویر حکام بحرین در غزه سوزانده شد