تهران- ایران پرس: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی گفت: نمایشگاه بین المللی اکسپو، فرصت خوبی پیش روی صنعتگران و صادرکنندگان ایرانی قرار خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، حسن زمانی روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس افزود: وظیفه شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران حمایت از تولید و صنعتگر ایرانی است و قرار است در نمایشگاه بین المللی اکسپو 2021 دوبی، 400 صنعتگر و صادرکننده ایرانی شرکت کنند.
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی گفت: در نمایشگاه اکسپو تلاش شده است، از صنعت فرش ایرانی حمایت ویژه شود تا در مدت 6 ماه برگزاری این نمایشگاه ، صنعت فرش ایران به جایگاه واقعی خود برسد.
حسن زمانی افزود: البته برای حضور در نمایشگاه اکسپو، در زمینه های فولاد، معادن، نفت، گاز، پتروشیمی و آب حرف های زیادی برای گفتن داریم.
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی گفت: پیش بینی می شود، 40 میلیون نفر بیننده  نمایشگاه اکسپو باشند که 70 درصد از این تعداد از خارج از منطقه خاورمیانه می آیند.
حسن زمانی افزود: البته حضور شرکت های دانش بنیان را نیز تسهیل کرده ایم و برای حضور در نمایشگاه، تخفیف ویژه ای برای شرکت های دانش بنیان درنظر گرفته ایم.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گفت: همواره حمایت از شرکت های دانش بنیان مورد تاکید بوده است و در محل نمایشگاه بین المللی با 100 شرکت دانش بنیان و معاونت علمی ریاست جمهوری ارتباط داریم.

112

 بیشتر بخوانید:

گزارش: ایران‌اکسپو 2018؛ معرفی توانمندی‌های صادراتی

آغاز بکار نمایشگاه «ایران اکسپو» با حضور 57 کشور در تهران

تلاش «ایران اکسپو» براي شكست تحريم‌ها و افزايش ديپلماسي اقتصادي

معرفی ظرفیت‌های صادراتی در «ایران اکسپو ۲۰۱۸»+ ویدئو